Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • woodworm

    veterán

    válasz Lauda #18110 üzenetére

    Nem tudom, hogy a kolléga hogyan használja a transmissiont, de én ritkán navigálok a torrentoldalon olyan mélyre egy torrent esetén, hogy lássam a fájlneveket és van, hogy napokig, hetekig nem látom a klienst sem hagyományos módon. Nem akarok a helyében beszélni, de aki valamilyen szervert használ, más szokásokat vesz fel, rss-t, figyelt könyvtárat használ.
    Amikor szembesülök hasonló esettel, akkor fel kell állni a tv elől és kapcsolni egy gépet és nyitni minimum egy böngészőt, hogy nyomozni tudjak. Nem a helyzet megoldhatatlansága zavar, hanem a kényelmetlensége, és itt visszatérve az eredeti kérdésre, nincs ökölszabály, csak keresés, összehasonlítás.

  • Geryson

    addikt

    válasz Lauda #18110 üzenetére

    Hát ez nem jó hír, tényleg nem szoktam a fájlokkal foglalkozni, csak szedem, bedobom a torrent könyvtárba és egyszer, amikor van időm megnézni akkor megnézem. Hát akkor marad a böngészőben fájlnév megnézésre és utána a TV-n keresgetés-keresgetés.

    Egy baromi hülye dolog amúgy, hogy a Orion TV-m kifagy ha folder nézetben akarom megnézni a könyvtárakat (egyszer vártam már másfél órát, akkor sem mutatta, csak pörgött az óra). A Panasonic és a Technika TV-k mutatják a Folder nézetet, ott ugye könyebb megtalálni a fájlokat.

    Viszont egy baromi érdekes hülye gondom még van. Leszedtem a Planet 51 című mesét. Valahogy sikerült először ISO fájlt letölteni, erre rádobtam gyorsan egy mkv-t. Az ISO-t persze töröltem, mert kell a francnak. A TV-k meg nem mutatják most, újraindítottam az NAS-t (soha nem kellett még ilyet) és mégsem mutatják. Itt, a gépen itt a könyvtár és a mese is, duplaklikkel meg tudom nézni bármikor. Ez 2 napja történt, mi a franc lehet a baj?

    Köszönöm a korábbi tippeket mindkettőtöknek! :R

    Nekem amúgy viszonylag sok problémám van a NAS-al, van hang, nincs hang, egyik-másik TV nem játsza le a fájlt, vagy akad (CAT 7 kábel van behúzva) és sajnos annyira kretén a csapat, aki anno kiépítette, hogy a telefont sem veszik már fel, mert nem tudják megoldani. Most keresek valami szgépes céget, aki beállít nekem mindent, hogy menjen patentul, úgy ahogy kell.

    Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Új hozzászólás Aktív témák