Új hozzászólás Aktív témák

  • Fagyi

    aktív tag

    válasz syl5 #5635 üzenetére

    Syl5: Csak akkor mozog ha a neten van forgalom és írhat számoz vagy szaldhatnak a jelek aszem a skinnel lehet váltani.
    Nem. nem elírás a 100 Mbites net, mert az 1 g ről volt leválogatva és mi csak 100 Mbitet kaptunk sajnos! 1 DVD kellő seeder mellet 5-7 perc alatt volt lenn ! Onthefly is tudtam volna írni a seederektől, ha van ilyen opció, mert gyorsabban jött le az anyag mint megírtam 1 DVD-t! Míg nem tettem fel a cfost, addig se DC, se torrent nem volt hajlandó tisztességesen működni.

    betyarr: A routeredben megvan adva az egyidejűleg megnyitható portok száma csak meg kell keresne 4000 fölé ne állítsd és olvass utánna.A hibaüzi pedig arra utal, hogy a tűzfal nem engedte nyitni. Mindig ki/be kell engedni a tűzfalon és ruoteren a portokat.Esetleg a filéket nem helyezted át vagy nem sérültek valamilyen módon ? Torrent törlése ?

    Gabás: 1.06-ot azért szeretem ,mert végzi a dolgák és az átleg usernek pont elég. Aki majd kicsit mélyebben akar vele foglakozni úgyis utánna jár.Minek bonyolítani a helyzetet, felteszi, használja megkapja az előnyeit és nem kell gondolkodnia mit kell méf rajta beállítani!

    trebron86: Jó ideje nincs!

    Vladi: Minek kérdezed a nevét magyarul ?

    Távsegítség ha valakinek kellene akkor pm után mondom mi módon !

    https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

Új hozzászólás Aktív témák