Aktív témák

  • Bikerman

    aktív tag

    Na, én is megnyitottam a blogomat. Nagyjából azt fogom leírni, hogy mi történik mindennapjaimban. Ma lezártak magyarból 5-ösre. A Westend-ben vásároltunk egy kicsit anyukámmal. Ma kb. 6-kor lemegyek biciklizni az egyik haverommal. Neki egy Wenson Dirt Street-je van, nekem meg egy Kona Scrap 2005-öm. Lenn az utcán fogunk nyomulni, na meg persze a Dirt-Jump ugratókon.:DDD Ma nagyon jó napom volt. A ''Nagy ''miért?'' topic'' c. topicomat elég gyorsan zárták. Le is írtam első topicom, ezt bocsássák meg nekem, hogy egyből rossz témát nyitottam. Pedig még a keresőt is használtam. De sajnos Grafiqs zárta.
    Már csak 6 nap 7 óra és 55 perc a San Andreas megjelenéséig.
    Ja egy érdekesség: Nyelvtan órán ezt a szót bontotuuk képzőkre, jelekre, bla-bla:
    elkelkáposztásíthatatlanságoskodásaitokért. Jó hosszú, mi?

    ragazzi della curva...

  • Bikerman

    aktív tag

    Lenn voltam biciklizni a haverommal és nagyon jól esett. Ahogy elkezdtünk biciklizni egyből javítania kellett a Wenson-ját! Azért, mert a hátsó kerék beleakadt a vázba! Hát ez elég ciki volt, számára... Egykerekezni se tud csak drága bicikliket venni, de azéert jó haverom!Én kb. 13 métereket szoktam egykerekezni! A biciklizésben az egykerekezés és a repülés a legizgalmassab dolog! Emberek ez volt a mai biciklizésem!
    Holnap a Farkas-kertbe fogok menni.

    ragazzi della curva...

  • Bikerman

    aktív tag

    Na jó rggelt mindenkinek!
    Úgy látom nem valami koránkelő emberkék vagytok!:DDD Na, mindegy a reggeli virsli lesz! Imádom a virslit, az egyik kedvenc kajám. Megnéztem a San Andreas újabb videóját. Már alig várom, hogy meglegyen nekem. Ráfogok tapadni a gépre és végem lesz... Nagyon örülök neki, hogy elkészült.
    Na cső megyek reggelizni, addig csak felébredtek! Különben nem fogok várni![kép]

    ragazzi della curva...

  • Bikerman

    aktív tag

    Most kaptam a hírt apukámtól, hogy elmegyünk a Westendbe megnézni a Carter edző c. mozifilmet. Nagyon örülök, mert mindig is ezt vártam, hogy legyen egyszer egy kosaras film! Most majd tanulok, aztán lehet, hogy visszajövök, de nem biztos. Lehet, hogy FIFA-zni fogok. Na csá-csumi-csá!
    Aki olvassa a blogomat, jó napot neki és mindenki másnap!;)

    ragazzi della curva...

  • Bikerman

    aktív tag

    Na most voltam lenn bringázni a spannal! Nagy überállat volt! Kb. olyan 1 m-es kihagyásokon ugrattunk, találkoztunk egy Stuuf-ossal látszott a bringáján, hogy csak a váz gyári. Tele volt extrákkal, nagyon jó volt! Találkoztunk egy berúgott emberrel, aki a földön békésen ''aludt''. Már előttünk kihívták a mentőket, így azok gyorsan jöttek! Felállították a bokája ki volt fordulva és nem tudta a nevét. Azt találgatta, mivel sokakaknak van Kiss vezetékneve, hogy Kiss Pé-é-é-t-r. Nem tudta a nevét, hát ez van! Na kb. ennyi, ma elés sokat írtam. Ja és a lényeg: Megnéztem a filmet! Hát ez a világ legjobb filmje! Ez a film überelhetetlen, még ha olvasni is kellett! Az az eszme... Nem lehet rá semmi rosszat mondani, amiben Samuel L. Jacson játszik az rosszul nem sikerülhet! Az igazi feka világról szól és persze a kosárlabdáról! Mindenkinek ajánlom, én egész nap nézném! Néha el lehet érzékenyülni rajta, de inkább sportesemények jellemzőek!

    ragazzi della curva...

  • Bikerman

    aktív tag

    Most voltam lent újfent bringázni a haverommal. Felefedeztünk pár jó ugratót ugrattunk én csináltam néha nagy ugratóknál Table Top-ot, ő csak szolídan gurult, néha ugratott. A Farkas-erdőben zsír új ugratók vannak! Ki is próbáltam őket! Nagy überállat volt! Aztán találkoztam egy görkoris csávóval, osz azzal beszélgettem. Egy házban meghalt egy öreg néni, és én láttam amikor hozzák ki a házból. (Tovább csak erős idegzetűek olvassák) Tehát vérzett a szeme, lila volt az egész feje el volt ráncosodva és vagy 10 kiló volt. Na kb. ennyi mára. Holnap témazárót írok matekból aztán vége a sulinak, az én szemszögemből!

    ragazzi della curva...

  • Bikerman

    aktív tag

    Emberek!
    Tegnap volt fenn nálam egy sulis haverom (a Stuff-os) és vele bicikliztünk. Megtanultam a Manual-t és a Bunny-t. A Table Top meg a No Footer az már jól ment. A haverom triálozott egy kicsit, néha én is. Elmentünk a Farkas-erdőbe és ott nyomattuk. Elkértem tőle a sípcsontvédőjét egy nagyon kemény ugrásra... Nekilendültem jó magasról, repülök hátrahúzom a biciklit, húzom, húzom, megállok. Hoppá! Dirrr... Jó nagyot vágódtam. Hát ez nagyon fájt. Amúgy egy Backflip-et akartam csinálni. Utána kajáltunk, még egy kicsit lementünk bicajozni, akkor már csak egykerekeztünk, meg Manual-eztünk. A vacsora fincsi melegszendvics volt. Utána hülyéskedtünk az interneten és számítóztunk. Kb. 21:00-kor jöttek érte és elmentek haza. Amúgy ő is esett egy jó nagyot, úgy, hogy triálozni akart... Tehát behúzta az első féket, de véletlenül belerakott egy Bunny-t. A bicikli előre, ő leesett a kecajról, már kelt volna fel, de a bicikli durr a fejére. Hát nem nagyon fájhatott neki.

    ragazzi della curva...

  • Bikerman

    aktív tag

    Na vége a sulinak! Megvan a bizonyítvány! Tehát, akkor sorolom:
    Magatartás: jó
    Szorgalom: példás
    Magyar nyelv: jeles
    irodalom: kitűnő
    Történelem: kitűnő
    Természetismeret: kitűnő
    Matematika: kitűnő
    Technika- és életvitel: jeles
    Rajz: jeles
    Ének-zene: jeles
    Testnevelés: kitűnő
    Informatika: jeles
    Na, így sikerült a bizi. Ezt megünnepeltük egy vacsorával és kaptam egy NBA figurát, ami LeBron James-t ábrázolja! Nagyon überkirály!

    ragazzi della curva...

  • Bikerman

    aktív tag

    Na, most jöttem meg a Farkas-erdőből! Huhh... Nagyon kemény volt, nagyon technikás és jól kidolgozott CC és Dirt Jump pályák vannak. Találkoztunk ott két Rock Machine-os csávóval, akik egész jól ugrattak az U-völgyben, az egyik csinált Table Top-ot is. Az U-völyben mi is lementünk, és a végén ugrattunk. De ott volt még egy jó lendületes ugrató, amit ha jól meghajtottunk, akkor bazi nagyokat lehetett repülni.
    Na, ez is jó nap volt! Amúgy mire a mamáméktól vasárnap visszaérek, már lelkes újonc leszek!

    ragazzi della curva...

  • Bikerman

    aktív tag

    Hétvégén a mamáéknál voltunk. Én kosaraztam az udvarban, a többiek dolgoztak. No meg olvastam az Egri csillagokat. Nagyon jó könyv szvsz. Az unokatesetvéremmel motoroztunk is, meg sok cseresznyét ettünk a papám fájáról. Anyukámnk szedtem málnát és cseresznyét egy tálba, mivel ő nem volt velünk, mert egész hétvégén dolgozott. Nagyon örült az ajándéknak! Nem tudom milyen alkalomra kérjem a GTA: San Andreas-t. Sztem majd csak úgy kérem, azt majd valamikor megkapom. Na mindegy, jó reggelt everybody, gyorsan keljetek, lssú a PH! De lehet, hogy húzok, mert olvasom Gárdonyi Géza remekművét.

    ragazzi della curva...

  • Bikerman

    aktív tag

    Most is voltam biciklizni a haverommal, de most csak a környéken zúztunk. Nem volt valami nagy kaland...:U Itt sajnos csak egy-két ugrató van. Ismét találkoztunk egy részeg emberrel. Ez úgy dölögélt mintha össze-vissza lökdösték volna. Amikor elkezdett sétálni, egyből elesett. Egyszer volt olyan is, hogy letolta a gatyáját és elkezdett pisálni. Hát, ez nagyon durva volt. Na, mind1 jó volt biciklizni egy nagyot.

    ragazzi della curva...

  • Bikerman

    aktív tag

    Ma voltam biciklizni csak úgy. Egyszer anyámmal mentem el, mert szoláriumba ment, én meg elkísértem. Ott egykerekezés közben egy bazi nagyot vágódtam. Elég nagy seb van az alkaromon, meg lejött a plezúr a hátamról. Ahgol nyomattuk, ott összetalálkoztunk egy Magellan-os gyerekkel, elég jól nyomta. Azt mondták, hogy a régi biciklije abban halt meg, hogy Tailwhip-eket csinálgatott vele. Jó ki RST teló volt benne. Magellan Polaris volt. Délelőtt feldolgoztam 10 részt az Egri Csillagokból, holnap ismét 10 rész... És ez így fog menni addig, amíg el nem olvasom az egészet. Nagyon jó könyv, egyáltalán nem unalmas. A szüleim most vásároltak be Tihanyra, hisz hétvégén oda fogunk menni! Egy hétvége nélkülem... Milyen jó lesz nektek:DDD Pont akkor lesz a Kona Tali Balatonfüreden, ott leszünk szombaton. Nagyon nagy buli lesz. Abban a villában van Billiárd asztal, Darts, Ping-Pong meg minden.
    Na, ez volt a mai nap eseménye.

    ragazzi della curva...

  • Bikerman

    aktív tag

    Jó estét!
    A ami nap eseményei: Ma is voltam kecajozni a haverommal, megint a környéken nyomtuk. Nagyon nem sikerült jól, mert a haveromnak kilyukadt a hátsó gumija, így elvittük a By Toti kerékpáros boltba. (Mivel azért nem volt annyira sürgős a gumi). Hát, nem akarok senkit se megsérteni, de az a Toti az nagy... Egy külső-belső cserét 2200 Ft-ért csinált volna meg. A külső cserére nem is lett volna szükség...:U Nekem a Mom Park-os X-Factorban 1000 Ft-ért csinálta meg az első kerekem. Aztán a haverom azt mondta, hogy akkor odaadja az 500 Ft-ot ami nála volt. Aztán holnap visszaadja a többit. Nem, tényleg odadta volna, rendes gyerek. Erre azt felelte, hogy neki tele van a memóriája, erre nem emlékezne...
    - Akkor fújd fel a kereked. - mondja Tökös Toti
    És odaadja a pumpát és ezt mondja:
    - Tessék pumpáld föl!
    Szerintem ez egy hülye! Nem képes felpumpálni? Hát ennyit a .......

    ragazzi della curva...

  • Bikerman

    aktív tag

    Na, ezen a hétvégén lenn voltunk Tihanyban (no meg persze a Kona talin :DDD)
    Volt a villában minden! Ping-pongoztunk, csocsóztunk, nagyon jó volt! A Kona találkozón pont a szépségversenyre érkeztünk be. Megkaptam a Kona boxeremet is. Találkoztam a haverommal is, sajnos a bringámat nem bírtuk elvinni Tihanyra. Sajnos az első estén nem tudtunk TV-t nézni, mert a haverom elállította, helyette kinn az erkélyen sakkoztunk. Na, ezen kívül még sokminden történt, de ezeket már nem írom le.

    ragazzi della curva...

  • Bikerman

    aktív tag

    Na, négy hétre távozok a PH!-ról.:O Nagyon fogtok hiányozni...;] Ezt az időt a mamámnál és Zakintoszon (külföldön) fogom tölteni. Hát legalább majd jó barnán és sok élménnyel térek vissza szeretett fórumomra.:)
    Mindenkinek jó nyaralást, aki olvassa ezt a blogot, és annak is aki nem olvassa.
    Viszlát!

    ragazzi della curva...

  • Bikerman

    aktív tag

    Ma megyek a mamámhoz és kosarazok nagyon sokat!! Na gondolom ez annyira nem érdekelt titeket! :DDD Nagyon jó linkjeim vannak: Carter edző (kedvenc filmem): [link] 50 CENT új filmje: [link] És az egyik kedvenc portálom: [link] Imádom!

    ragazzi della curva...

  • Bikerman

    aktív tag

    Na megint itt vagyok és bosszantalak titeket! :P Nagyon megtetszett ez az új PROHARDVER! Először nem nagyon igazodtam ki rajta, de mostmár kezdem érteni az egészet. Na ma furcsa dolog történt velem. Az internetre nem bírtam belépni mert vmi 678-as hiba volt. Aztán apukám felhívta az ADSL-t (1234) és akkor megtudtuk mi volt a gond. A modemmel volt valami, hogy az ADSL-nek világítani kellet volna az meg csak villogott. Ma nagyon jó napom volt! Kaptam egy új függönyt! Nagyon szép lett! De mondjuk a nappaliban is új függöny van.

    ragazzi della curva...

  • Bikerman

    aktív tag

    Na hi!
    Egy kérdéssel fordulok hozzátok! Ha vki olvassa ezt a blogot és Apple iPod-ja van akkor írjon le legyen szíves mindent, hogy hogyan tölti le a zenét, a videoklipet, a filmet mittoménmit. Mindent. Tehát minden kicsi részlet érdekelne. Ilyenekt már írtak, hogy saját szoftver, de mi is ez? Nem értek hozzá. Minden segítséget várok. Na peace...

    ui.: Ja, e-mail: kevin_garnett@freemail.hu
    MSN: kevin.garnett21@hotmail.com

    ragazzi della curva...

Aktív témák