Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mahatma

    aktív tag

    válasz #70869248 #900 üzenetére

    majd most kiderül pénteken a biciklis napon, hogy mennyire lehet megmozgatni a budapestieket, bár nekem akkor is kocsiba kell ülnöm :O egy 80 km-t megint megteszek a városban :U

    Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

  • tildy

    nagyúr

    válasz #70869248 #900 üzenetére

    igy, ha félreáérthető voltam, avgy nem szúűrted le a mondandomból akkor tessék:
    -szvsz akinek munkaeszköz az autó , az elhiszem hogy sír, de
    -nagyon sok emebr el van kényelmesedve és csak ezért jár autóval. Hiába drágább, hiába dugó van, sír, mert nem fogja fel, hogy a kényelmet bizony meg kell fizetni, keményen.

    És hogy , hogy kapcsolódik ez a benzinárakhoz:szvsz sokkal jogosabban sírnak azok, akiknek a jármű munkaeszköz, esetleg másképp nehéz vagy lehetetlen lenne az eljutás á-ból b-be.(Faterom dolga meg igaz, mivel fiatal -48éves- senki nem gondolja róla, hoyg a fél szíve nem működik jól(infarktus , jó része elhalt a sejteknek...)...)

    ''Lehet, hogy drágább a kocsi, de ha lesz rá pénzem, megengedhetem magamnak, inkább 1 órát utazok vele a fél óra bkv helyett, ha 2szer annyiba kerül is. Ha belefér a költségekbe akkor sztem nem luxus, hanem a jobb megoldás.''

    Én viszont nem, mert egy munkahely egy bevételi forrás bármikor megszűnhet.Ezért állok szkeptikusan a hitelekhez is, emrt mi van ha holnap megszűnika cég, vagy kiraknak (mint ahogy kedves volt munkatársaim tették) Hiába keresek jól, de húzna le valamelyikötők 4 hónapot úgy , hogy az albit is alig bírja kifizetnia munkanélküliből, rögtön jobban meggondolnátok , mire adjátok ki a pénzeteket .
    Én spec ha van pénzem si ezerszer átgondolom, kell-e valójában az a dolog, megéri e az árát.

    A bűzt meg főleg izzadásom miatt akár rám is foghatod, biztos én eregetem bőszen:)Lehet emiatt nem is veszem annyira észre ha mások is..

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák