Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrSoul

    őstag

    válasz delta9 #21 üzenetére

    Köszi, elsőre sokat mondtál! :)
    Ha jól emlékszem, régebben még te árultál régi kazettákat tékából, ugye? Emlékszem... :)
    Tehát neked ebben tapasztalatod van: mennyit kell befektetni hetente filmekbe? Vidéken lehet, hogy elég 2hetente, vagy talán havonta, nem? Csak mert talán nem bérelnek olyan sokat...
    Abból a 1,5-2M-ból mekkora készlet lesz? Azaz mennyi az az induló készlet?
    A polírozásos dolgot nem értem: az emberek ősszekarcolják a DVD-t, és azt fel kell polírozni? :F És az utána még menni fog? :F
    Úgy látom, ez nem igényel iszonyatos nagy összeget, csak fel kell mérni a környéket, mehet-e a dolog... Mert ha sok idős néni-bácsi van... :(

    Mindig az X jelöli a pontot...

  • DrSoul

    őstag

    válasz delta9 #38 üzenetére

    Eladó téka alatt készletre gondolsz? Mert úgy érthető, és érdemes elmenni így egy 1000db-os készletért 0,5M Ft-ért... De ha maga eladó videotkára gondolsz, az nekem nem segít... :(
    Mert ha pl. van egy eladó téka Csömörön, azért nem fogunk oda költözni. Az említett helyek (Szigethalom v. Szigetszentmiklós) is azért lettek ezek, mert most költöznek oda apósomék és a sógoromék. Akkor ha már mi is váltunk, érthető, hogy nem akarunk menni teljesen új/idegen helyre.
    Csak hát valószínű, hogy kertes környék lesz, és nem tudom, milyen fiatal a lakosság, tehát kicsit félek a tékától ezért... De talán ha lenne ilyen házhozszállításos rendszer a környéken (akár biciklivel, az olcsó... :D ), akkor az nekünk is reklám, meg új fajta szolgáltatás is... Növeli a kliensek körét...
    Vagy legyen Family Frost jellegű? :DDD

    Amúgy a többieknek is köszönöm az ötleteket, még várok sokat! Osszuk meg!
    Eredetileg én is pékségre gondoltam, de: 1. Alkalmazni kell egy péket, meg az biztos, hogy nem csinálja jól a kenyeret... :) Mert én hülyét kapok a mostani kenyerektől, a sok hülye adalékkal... Kenyeret én is tudok sütni (kenyér sütő nélkül, tehát rendes sütőben), már egy ideje itthon én csinálom, és merem állítani, hogy jobb, mint a bolti, kicsit olcsóbb is, (árammal együtt), és lehet vágni belőle még 2-3 nap után is, anélkül, hogy szétessen (vékony szeleteket is akár).
    És csak lisztből, élesztőből, sóbol és vízből áll, semmi puffasztó, fényesítőből, meg mittomén miből... :)
    2. Az öcsém lisztérzékény, tehát nem lenne túl jó, ha ilyen környéken éle... :))

    Mindig az X jelöli a pontot...

  • DrSoul

    őstag

    válasz delta9 #40 üzenetére

    Nem kell a jogdíj... De akkor látom másnak is eszébe jutott... Ez jó. :)
    A lényeg, hogy menjen.

    Mindig az X jelöli a pontot...

Új hozzászólás Aktív témák