Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grizlisandor

    addikt

    válasz forintuser #28893 üzenetére

    Pizzában igazad van, csak a Stones! :)
    Jacks-et nem ajánlom, elsőre jó volt a big burgerjük, de másodjára legszívesebben kidobtam volna.
    Még a Centerben a Pizza King nagyon jó, a hamburgerjük isteni, meg a szendvicsük is faja.
    Ati pizzéria csalódás volt számomra, a hamburgerjükbe beletört majdnem a fogunk, nesze neked házizsemle. :D Ismerősök szoktak ott enni pizzát, tán egész jó. Andrássy-Trefort sarkon van egy hamburgerező, egy idősebb nő csinálja, kellemes csalódás volt a hely, meg meglepődött mikor a hambi után még kértünk hot dog-ot.
    Még az Andrássy gimivel szemben, a Stones és a Kakassöröző között van egy hambis na az is jó, valami vasutasizé mellett van. :D

  • sanzi89

    addikt

    válasz forintuser #28893 üzenetére

    Pizza: Stones
    Hamburger: Jacks - a Big Jack és a BBQ burger a favorit, mi szeretjük -. A vasutas hambis, amiről mindenki beszél Valentin hamburger névre hallgat. Mivel szemben van a melóhellyel így néha meglátogatjuk, de én átlagosnak mondanám. Egy előnye van, hogy nincs elszállva az ára.
    Gyros: régen a centerben adták a legjobb gyrost szerintem, de mióta átszervezték - nem most volt - azóta nem az igazi. Máshonnan pedig nem vált be a gyros.
    Lángos: régen az OBI mellett volt egy kis mobil lángosos, ott rengeteget kajáltam. Brutál finom töltött lángost csináltak és nem mellesleg árban is emészthető volt. Nem tudom miért szűnt meg, mivel én bármikor mentem mindig sorba kellett állni, így szerintem forgalomban nem volt hiány.

    Az Ati pizzériát régen nagyon szerettük, igaz teljesen más tésztát használ, de miután bezárt a jaminai boltjuk átpártoltunk a Stones-ra.

    [ Szerkesztve ]

    "Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Új hozzászólás Aktív témák