Új hozzászólás Aktív témák

  • benzol

    aktív tag

    válasz moha bácsi #1161 üzenetére

    Szerencsére nekem nincs igényem speciális driverekre és szoftverekre.

    Két képernyőn van kép, hang van, szkennelni tudok, a tékázás is műxik, a VLC megyen, skype pöpec, a fotóimat tudom rendezni, a panoráma fotóimat a hugin összefűzi, szövegszerkesztő van, és ezek mindenféle trükközés, heggesztés nélkül. Nekem ennyi elég, a wine-al nem kísérletezem.

    A vírusokra figyelek, szerencsére a Debian alapra épülő disztribúcióknál sok a biztonsági frissítés. Persze egy vírusirtó nem árt.

    Majd meglátjuk mi lesz hosszútávon :DDD , volt már két sikertelen ilyen próbálkozásom.

    De most máshogy álltam hozzá, átbújtam jó pár linuxos irományt, majd csak utána telepítgettem, próbálgattam. Eddig tetszik, de nem vagyok a magam ellensége, ha kényelmetlen lesz úgy is hagyom a pics*ba. :)

    Most kb. egy hónapja raktam fel az első disztrót, azóta végigpróbálgattam egy párat, jelenleg a melóhelyen VirtualBox-ban 7 féle Linux van :DDD... próbálkozom.

    - - -

    A router nálam müxik, de a rendkivüli hóhelyzet miatt a hétvégi próbálgatás a célállomáson nem fog megtörténni, majd csak jövő héten. :R

    [ Szerkesztve ]

    ///\oo/\\\

Új hozzászólás Aktív témák