Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #Morcosmedve

    veterán

    válasz HSM #95038 üzenetére

    Kicsit dupláztál. :D

    Mindjárt reagálok! :)

    Addig is ezt nézze meg mindenki! :DD

    © asszongya'hogy

  • #Morcosmedve

    veterán

    válasz HSM #95038 üzenetére

    Na, az a mindjárt, az most lesz :DDD :B

    Leginkább lefele nem kell menni, inkább a zoom szokott kelleni, kb. amit látsz szabad szemmel, annyira lő képet, annyi, hogy wide-ban, azaz ha pl. 21:9-ben látsz, 16:9-nyit vesz szélességben, ez normális is, hiszen nem nagy látószög stb., ha érthető a hasonlat. Ez alá nekem biztosan nem kell, a többit fokusszal megoldja (majd látod az új képeken).

    Helyes, akkor úgy minden rendben! Stabis amúgy? :U

    Szoval "csak" adapter. Nem rossz az obi megoldása, kis okosak voltak már régen is, ma ugyan ezt motorral meg vezerlessel oldjak meg konnyitve az eletet (kb sulyra ugyan ott vannak igy, ezek szerint). Nyilvan a kepek elkészítése közti idő modosul. A feelingje megvan, képe is, de, hogy a türelmed meg van-e... :D

    Nem rossz ez a kis táska vagy mi. Ugye az obihoz adtak vastag szivacsos alju tasakot, csak ha ezt a kettot beteszem tasiba es leesne, akarmi lenne vele, passz a vegeredmeny... ezert kene vmi. Persze a linkelt taska csak elso vt kb, plusz az MILC-hez van. Még nézem, de egyre kellemetlenebb a taska hiany, pedig csak 1 napja van meg :D Esetleg meg otlet? :R

    Tehát...:

    Frissítettem a képek mappát. Próbálgattam sok mindent. Az aperturás módban nem igazán van mozgástér, csak ISO-ban, mert ugye a záridőt melle lovi. Manual az a legjobb, de at kell lepjek P-be a modtarcsan, hogy Fé-t váltsak.
    Nem kinlodtam, egy-két F eleg volt egesz napra (miutan megtalaltam...) aztan a tobbit allitottam :)
    Egyedül a tájkép jellegű képeken kell a fokuszt megtaláljam jobban/teljesre, de lehet ez a max...értsd jól, így is éles amennyire kell, de mondjuk közelebbi tárgyon szétzoomolva gépen látszik, élesebb. Az is lehet, hogy a stabi nélkülésig ekkora távon kijön, majd állvánnyal megnézem.

    © asszongya'hogy

Új hozzászólás Aktív témák