Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Lacielvtárs #73631 üzenetére

    Nem neked akartam ám címezni elvtársUram csak te voltál az utolsó aki szóba hozta és épp túlvoltam pár YT-os felvételen illetve erről szóló cikken.. :R

    Az agyam eldurran, már a világ minden tájáról nyilatkoztak hogy elítélik a Terrorizmust. Aha..

    Mert az nem terrorizmus, amikor évek óta közröhej és nyílt gúny tárgyává teszünk egy olyan vallást, aminek a gyakorlói napi többször imádkoznak és gyakorlatilag az egész életük a vallás köré van felépítve. Mindezt az internet és az információ csere fénykorában, kiemelve adott vallás fő szereplőjét, aki rendszeresen meghúz kecskétől kezdve a világon mindent, mert milyen vicces egy ilyen karikatúra és milyen vicces lenézni mindenkit egy kalap alá vonva aki adott vallást gyakorolja.
    Ha ez nem terrorizmus akkor semmi nem az..és itt súlyos milliókról van szó.. :U

    Ami a legszebb, egy kattant, adott valláshoz/népcsoporthoz tartozó csoport "szent háborúja" közben űzni mindezt, úgy tuti, főleg ha Francia/Párizsi vagy, úgyis ott a legmagasabb az adott valláshoz tartozó lakosság száma százalékosan, viszonyítva egyéb nagyobb nyugati nagyvárosokhoz.

    Teljesen kész, nem tudom hogy tomboljak vagy sírjak..

    Mindegy befejeztem.., nem akarok hangulatot kelteni, részemről off.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák