Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Lacielvtárs #41854 üzenetére

    :R
    Köszönöm!
    Ezért érdemes élni, akkor is, ha PS. csak. Basszus, a tojásokat elraktam a szekrénybe, mert a kölkök el akarták tocsikolni... elfelejtettem, tegnap láttam meg. :W

    Ma több hőstett is volt, pl. kiderült, milyen jó a klikkdíjas tartós bérlet, olcsóbb lesz a cégnek a nyomtatás...
    Este még beugrottam a termelés vezetőnek segíteni egy kiszállítást intézni. Fél óra, nem is sok. Erre kiderült, h csak a 3 big boss van már irodán: a termelés vezető, a főkönyvelő és én. Azt mondta a termelés vezető, h szeret velem dolgozni, megoldásokat hozok, keresek... Ez sokat jelent, talán többet ér a tulaj dícséreténél is a kollégák elismerése. Persze idővel biztos kell nehéz döntéseket is hozni, de amíg lehet, próbálok bűntetés nélkül navigálni, kérésekkel, apróságokkal (kávé, csoki ;] ) "lefizetni" a srácokat.

    Lelkeket adok-veszek, kilóra is... csak menjen a cég, legyen mindenkinek biztos állása.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák