Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shokkolo

    addikt

    válasz stratova #16921 üzenetére

    Nem is azt mondtam, hogy az MS csináljon mást :DDD
    sokkal inkább legyen konkurenciája, ami az orrára koppint.

    Az MS, akárki akárhogy szidja, szerintem tiszteletet érdemel, rengeteg innovatív dolgot hoztak az évek során, és összebarkácsolták a világ legeltejedtebb OS-ét. Maximális tiszteletem...

    DE:
    amikor a legkreatívabbak voltak, akkor voltak versenyhelyzetben, és rá voltak kényszerítve az innovációra és a fejlesztésre. Amíg nincs meg ez a "kényszerítés" szépen leülnek a baérjaikra.
    A Mantle a DX körüli állóvizet legalább egy kicsit felkavarja. És ez jót tesz szerintem mind a zöld, mind a piros oldalnak. :K

    (ugyanez az Intel - AMD párharc. Mióta az AMD lemaradt az inteltől, azok is leültek szépen és képtelenek egy igazn nagy újdonsággal leőrukkolni. Nézzétek meg a Sandy > Ivy > haswell fejlesztést. 3-5% -okat tudtak csiszolni összesen komplett platformváltásnál is ?! elég szegényes fejlődés.
    Bezzeg amikor kiélezett volt a verseny érdekes módon Intel bácsi is tudott "nagyot" alkotni!
    Őszintén remélem, hogy ez az APUs vonal kicsit megszorongatja majd az intelt, és újra megindul az igazi fejlesztésháború [újra!] )

    MMO-ra pedig, tudod én Lineage2 fan vagyok, ott is procizabáló a játék. 1-1 város még egy atomerőművel is képes komoly fejfájást okozni. Párszát NPC ill. player karakter...
    Egy 920-as I7, 12 giga ram és egy GTX 560 Ti beleizzadt :DDD
    (pedig játszottam azt is 1,8-as celeronnal :DDD
    azok után az Ahtlon X2 maga volt a megváltás :DD )

    [ Szerkesztve ]

    "A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

Új hozzászólás Aktív témák