Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbert1998

    veterán

    válasz MiklosSaS #140522 üzenetére

    Most is még tesoméknál, mindkettőnek egyszerre.
    Osztály pénz, ballagás, egyenöltöny meg fogalmam sincs milyen ruha a jánynak, étterembe vinni a famíliát rá, ballagási "ajándék", étterem after parti, szalagavató terem bérlés, szalag költség, oda megkívánt ruha (ballagási öltöny öcsémnek, esküvői ruha a húgomnak (whyyy? Az egész iskola ezt nyomatja... És még sok másik. Hogy minden lány rendes esküvői ruhában menjen)), "batyus" lesz, aka azt eszel, amit magaddal viszel. Gondolom kolesz ballagás is. Utána akkor felvételi, ahhoz nyelvvizsga, jogosítvány kellene már mindkettőnek (ezt mondjuk nálunk nem a szülő állta soha senkinek sem, és itt se lesz másképp), koleszt vadászni, stb stb. És csak az egyikük hagyja abba a középiskolát most. A másik még marad 2 szakmára, de mindkettő most érettségizik.
    Kimaradt az ajándék a tanároknak, a szerenád, tabló keszites, fotózás stb.

    Szóval igen, kicsit tudok mesélni én is.
    Nekem szerencsém volt. Illetve anyáméknak velem, ha úgy vesszük. Jogsit saját keresetbol csináltam, nyelvvizsgát szintén, bár mivel elsőre sikerült, visszakaptam az árát, ezen felbuzdulva a szülők is meg támogattak azzal az összeggel, osztály pénz nem volt utolsó éven, mert megmaradt korábbról, egy öltöny kellett, az jó volt mindenhová, az egyetem 15-20 percre van otthonról kocsival, de anno is volt nagy kajalas, bár nálunk, akkor is volt szerenád, tanári ajándék, afterek. De a tabló például kimaradt. Több, Mint egy évvel később készült el, és borzalmas minőségben. És középiskolában sem voltam koleszos. Ráadásul konkrétan egy időpontban van mindkettejük ballagása most. Szakadj szét.

Új hozzászólás Aktív témák