Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz #Morcosmedve #95873 üzenetére

    Papsza.., hogy húzna be a téli álom..! :DD

    Mit kérdeztem volna, tegnap még úgy volt hogy év végi váltás, ma pedig a délelőtti megbeszélés végén arra kapcsoltam be a telót hogy keresett. Felléptem PH-ra 20mp-el később, látom hogy megrendelt mindent, jaoké.. :))

    Nyilván kikértem volna a véleményed ( :P ;] ), csak azt hittem van még szűk fél év a projectig..

    Tegnap szerintem rémálma volt emberünknek, forgolódott álmában és beverte a fejét az éjjeli szekrénybe, úgy ébredt hogy kéket látott és bumm, így lett a chocapic.. :DDD

    Egyébként ha már ilyen készséges vagy.., továbbra is várom a titkos beállítások listáját, melyek okán feltámad a meggymagköpőm 4.8-on.. :D :O

    (#95876) Lacielvtars:

    Vigyáztam! :D

    (#95881) Razer6666:

    A 970 Gaming lapod 8+2es ha jól tévedek, szerintem nagyon szépen ki fogja majd tudni futni magát Mancika nálad is! :K
    VRM-en szemre tisztességesebb borda van mint a mi 990es Giga lapjainkon volt, szóval szerintem hót felesleges egyelőre lapváltáson gondolkoznod. :R

    Az a CPU megy mint az isten nyila, igazából sosem találtuk/találtam meg a végét mert nem akartam ölni, plusz ugye korlátozott a hő egy idő után, viszont 5.2 fölött is skálázódik tovább, szóval..
    Elkezded majd csiklandozni, adja az eredményeket és kiderül majd hagy-e benne bármit a 970es lap, szerintem nem de a tévedés jogát fenntartom.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák