Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz MiklosSaS #82542 üzenetére

    Ilyenkor azért azt érzem, hogy csak úgy scippelve van a hozzászólásom... de nem gond, hogy kb 8Mb-nyi képet rakta fel úgy 200 hsz-el korábban...

    Egyébként jó a kocka, de rendeltem a hűtőjéhez még két ventit, mert a gyári alpenföhn ami rajta van szinte semmennyire nem fújja le róla a levegőt. Meglátjuk kap 2db 14cm-s 112m3/h 1300 max fordulatú ventit. Ugye a gyárin csak egy van, 800 fordulat, szart sem ér.... Ráfogattam még egy 14 cm-set amit itthon találtam, és máris nyertem 7-8 fokot, de még ez is kevés az 5 ghz-hez... mert 4,77 fölött elmelegíti.... most ennyin jár, íme:

    HSM: erről regéket tudnék írni, és az a baj, hogy Magyarország a legnagyobb kalicka... A legegyszerűbb példa, hogy én Szlovákiában házas ember vagyok, elmentünk, templomba összeadtak minket, ergo polgári is megvolt, mert ott a templomi = polgári... Magyarországon még mindig "szingli" vagyok, mert 2 napi papirmunka kb 60e Ft, beszerek minden papírost, lefordítattom Magyarra, és már 2x csúsztunk ki a 3 hónapból, amíg érvényesek a papírjaim... én feladtam... elegem van. Agyon szabályozva minden, egy banki kölcsönhöz a seglikadat is megnézik, a rendőrség amikor szükség van rá, olyan mint egy zavarodott 3 éves, amikor bezzeg megállít, mint egy minőségi ellenőr... az apeh, ha be kell hajtani, még a létfentartásodat is veszélyezteti, ha tartozol, ha jár valami, akkor trillió csillió papírt be kell adjál. Amúgy is megvan a véleményem az adó és hülye szakértő társaságról.... nem tudok családi kedvezményt igénybe venni, mert hiába élünk egy háztartásba, anyának le kell mondani egy rakás cuccról, ami kb annyi, mintha én igénybe sem venném... miért???? mert rohadtul nem képesek 3 hónap alatt visszaküldeni 3 oldalnyi, azaz kb 130 szavas kérvényt aláírni, hogy összeházasodjunk. Ma ilyen napom van....

    [ Szerkesztve ]

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák