Új hozzászólás Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz Whysperer #49526 üzenetére

    Értem.

    1 gond van az egészben, és ezt mondtam korábban is, és ezen már "vitatkoztunk" is itt. :)

    Mégpedig, nem veszek használt hardvert, csak ha muszáj.. És, itt ez nem egy olyan helyzet, bár necces lesz kihúzni gép nélkül.

    Nem tudok az előéletéről semmit, nem tudom, hogy mit tettek vele előtte. Ha garos is, lehet többe kerül az egész garos hercehurcát megcsinálnom, mint helyben, egy új hardverrel. Hacsak nem valami nagyobb boltba garos, ahol esetleg van garifutár.

    Közel 200-at nem fogok vga-ra költeni, ez 100%. Akkor már vehetnék Titan-t is.

    A 780 számomra pedig olyan, hogy jó-jó, de szinte csak refhűtős változata van.. Plusz, egy régebbi architektúra. Lehet erősebb, de, amit írtam is fentebb, nem tudok kortörténetet a kártyáról, mondhatni nem tudom, hogy bántak vele korábban.

    Amikkel játszom most, pillanatnyilag, WQHD-ban átlagosan 1,5GB vram körül megálltak. Arról nem is beszélve, hogy manapság egyre több olyan gém jön, ami nem is használja ki sajnos a multi gpu-t. :(

    Ha pedig a motor xar, onnantól mindegy, hogy milyen vga-t teszek alá, mennyi vrammal, úgyis megeszi.

    [ Szerkesztve ]

    Véleményem szubjektív...

Új hozzászólás Aktív témák