Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz Beretvás #141155 üzenetére

    Nem ember te hernyozol. Olvasd már el mit írtam. Arra, hogy a munkám egy részére elég a laptop is. De ha nagy szakértő vagy akkor leírás beljul5 pusztán logikabol osszerakhatod. Logne egy távoli elérés amivel egy másik gépet iranyitasz. Ahhoz elég egy laptop is, de nem csak ebből áll a munkám, hogy benti render farmot irányitok,de ez a jelen allapotszerinti munkám 60-70%-a.de vannak otthoni munkáim amik kevesebb db számra. Amihez nem elég, de ahhoz, hogy néha kell modellezni vagy szimulációt csinálni otthon attól még nem fogok 500.000 gépet rakni mikor a otthoni munkám nagy része render farm irányítás.

    GYURI KÉRDÉSÉRE válaszoltam. Ő kerdezte
    Sok mindenről beszéltünk de arról még nem volt szó mennyit melóznál otthon?
    Mert ha sokat vagy sok munkát vinnél haza (hogy bár otthon is melózol) de azért nem bent vagy akkor szánd rá a pénzt arra amivel időt spórolsz (legyen az bármi) hogy legyen meg a családi béke.
    Ha nagy ritkán viszel haza munkát nyilván akkor több mindenből választhatsz.
    "

    Elég egyértelmű volt, hogy el is magyaráztam, 2 rétegű a munka otthon egyikhez elég egy laptop is a másikhoz nem..

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák