Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz Cifu #188 üzenetére

    Én amíg Medium Mech-ek ellen mentem (3 kopis küldik), elégnek találtam a 4 tonna lőszert, de a heavy-k ellen olykor már kevés volt, Assault-ok ellen meg mindig kevés.

    Idáig elég volt a heavy-k ellen is, mind a három LRM +Stb Damage, nagyon ritka, hogy egy teljes sorozat nem teszi az ellenfelet unsteadyre. A másik két Orionon is van 2LRM, szóval biztos a borulás és a fekvő ellenfelet már könnyű kivégezni. Mire meg csak assaultok jönnek remélem nekem is lesz és jobban tudok variálni. Mondjuk még egy part HGN-733 és kész is.
    A Demolishert jobban utálom... Nem lehet felborítani és hiába lövök rá Precisiont akkor sem hajlandó egy pontra lőni. Múltkor is erre faragtam rá, két Precisiont shot (összesen 8ML, 2LL és 35 rakétára való LRM) és egy indirect 35 rakétás LRM-sorozat után még maradt benne annyi, hogy lőjön két CT-t...

    Egyébként aki már végzett a fő szállal: hány nap alatt fejeztétek be? Én jól elvagyok a mellékes küldetésekkel, 1300 napnál járok és még nincs kész a Newgrange-es küldetés se :U Lehet bele kellene húzni, ha más nem legalább a LosTech fegyverekig elvinni... De ha a játék nem siettet én magamtól nem rohanok.

Új hozzászólás Aktív témák