Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gergomester

    tag

    válasz Cr4Zy #22046 üzenetére

    nah ezt azért már nm hagyom gyerekek!! még h simán leveri a dryad a frostot?? hát könyörgöm! csirke azért igen jól játszik, és mégis vissza vertem úgy a dryad rushát h én még 1 welt is vettem, pedig jobban mikrozik mint én és talán tapasztaltabb is, de semmit nm érsz a dríadokkal ha már csak 1picit is tudják használni a frostot...!! azt hozzá teszem h csirke nyert, de csak azért m amikor vissza támadtam akk ő széthúzta a treeket, és ahelyett h elmentem volna más hova támadni, hagytam ott elveszni a seregemet! repem az sajnos már nincs, de akk is álítom h a frost az simán leveri a naturt, ha nm megy instant t2re, és a frostos is jó játékos! m próbáltam már leverni csirkét frostal, de nm azért nm ment m ő naturral ment hanem azért m jobb a játéka mint az enyém!! nah puszi nektek ;] ;]

  • Gyuri27

    félisten

    válasz Cr4Zy #22046 üzenetére

    Nem csak a barrier miatt könnyű fogni. A tree ugyanis nem kounterje a frost nyilasnak. A szél meg 2-3 egység ellen segít. Lehet nézni fremka, maranv frost rusht.

    T1-n naturéval dryad a megoldás némi ww támogatással. Kell hozzá mikró az tény. De nem foghatatlan.
    A dryad nem instant win frost ellen. Ezt is tapasztaltam és láttam is. Onset mutatta be pl. Frost mage + soil mindent legyalul.
    A nature gyengesége ahogyan mondod a drága unit. Ehhez képest kevés sebzés.
    Hivhatsz te gyikot vagy amazont. Az 80 power. Ő 100-110 powerből két unitot hív (bármelyik szín). Mindig lépés előnybe lesz. Ráadásul kiválló m és s counterek vannak firében is, shadowba is. A frostot meg nem is mondom.
    Ha túl sok egységet hivsz isnta t2 orbját nem ütöd be. Ezt is tapasztaltam. Ő a tiedet simán.
    Persze soil, motiváte csuda dolgokra képes.

    Volgafan: na itt látszik ki mit próbált vagy legalább látott már. ;)

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák