Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Zolás #8359 üzenetére

    jaaaj ne vesszetek már össze egy vacak körön...mindenkinek van rossz pillanata...van,amikor mindenkiből kibújik kicsit a kisördög,ha épp olyan helyzetben van,ezt nem is lehet tagadni.de akkoris egy jó csapat szokott fent lenni,kár ilyesmivel rombolni...mindenki megjegyezhetne mindenkinek valami olyat,amit jogosan dörzsöl az orra alá.vegyétek rugalmasabban kicsit :R ez csak egy játék...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • _Voyage_

    aktív tag

    válasz Zolás #8359 üzenetére

    Hátba?
    Ahha, kb 3-szor öltelek meg, akkor is futás közbe, mindketten futottunk. Nem kempeléskor, hanem Laguna Presa-n, mikor mi védtünk, akkor téged, támadóként öltelek le a mi területünkön. Ha valakire spawnoltál, hát sorry, azzal együtt öltelek meg.
    Nekem van rá jópár tanúm, neked meg a nagy semmi.
    Az az aranyos, hogy Laguna Presa-n toltuk védőként-támadóként, Valparaiso-n védőként, és mikor Valparaiso-n voltunk támadók, akkor keltél így ki magadból. Akárhogy számolom, az sehogysem 3 perc, hanem inkább 23 perc.

    Magadtól mentél el, mert valóban, mire ClanForge betöltött, addig egy bázissal előrébb haladt a csapat.
    Bárki, aki látott már játék közben, tudja, hogy sosem campelek, mindig általában a csata elején vagyok, vagy ha valahova hátulra tudok csak spawnolni, hátul vagyok. De sosem campelek, főleg nem spawncampelek. Ha valakire te spawnolsz, akkor mind a kettőt megölöm. :U

    Az meg a másik, hogy eddig senki nem panaszkodott rám, max az ötleteimre, senkinek nem volt azzal baja, hogy spawncampelek, sőt, hogy egyáltalán campelek. :U

    [ Szerkesztve ]

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

Új hozzászólás Aktív témák