Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz megint én #33545 üzenetére

    gondolom van valamiféle megoldás ami a lagot kiküszöböli, q3nál a cg_delag 1 -es parancsal lehetett bekapcsolni - ilyenkor a játék próbálta valamiféle módon korrigálni azt hogy hova lőjél, ezek után tudom azt elképzelni h mivel kurva magas pingek vannak (mert a szerverek el vannak toszva a fenébe) valamiféle ehhez hasonló, talán (sőt biztos - q3 nem mai játék /'99dec) még fejlettebb eljárással próbálkoztak. De ez a megoldás sem 100%os ahogy azt látjuk. Amúgy az egészet úgy tudom elképzelni mint valami p2p szinkronizációt, folyamatosan küldve vannak a helybeli koordináták, csak sokszor nem szinkronban/egyszerre, ebből adódhatnak különböző hitbox gondok... pl húzza maga mögött a model, fedezékben vagy de még onnan is kiszed... és ezért lehetnek elcsúszva egyes objektumok, szerverhez és adott egyénekhez képest

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • SimonYana

    addikt

    válasz megint én #33545 üzenetére

    Jól van! Látom többen is ismeritek a debreceni köcsögöket ( tisztelet a kivétel )!
    Akkor nem is idegesítem magam rajta!
    Bár már jártam máshol is hasonlóan , de nem jellemző!
    Olyan nagy ász nem lehetek a kis 60 órámmal és a 20-as rangommal , hogy azt gondolja mindég kilövök mindenkit! :DD

    Lenne pár láma kérdésem! :B
    - Nem tudom hogyan nyílik az ernyő
    - azt sem tudom hogyan lehet ráélesedni a tankra a 3. páncélőköllel , ha már meg jelöltem a tracer pisztollyal.
    - nem tudom a helikoptert hogyan lehet felemelni és esetleg le engedni! :B
    - esetleg még egyéb trükkök tudnivalók kezdőknek jól jönne! :R :R :R

    ® SimonYana ®

Új hozzászólás Aktív témák