Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bonat

    senior tag

    válasz szacsee #32929 üzenetére

    már megoldódott köszi
    de amit írtál az jó...én is megcsináltam előtte
    de nem a Win7 csinálta hanem a TS3

  • Źşë'

    addikt

    válasz szacsee #32929 üzenetére

    húú köszi, ennek sok hasznát fogom venni! nem tudtam elképzelni mi a bánatért halkul le ha valaki hív skypon! :R már a skypeban kereste ma beállítást de sehol sem leletem :DDD

    (#32928) pohár baserapes témával totál egyet értek... azon van mindenki hogy kijusson megvédeni a pontot stb... erre pukk és belefutsz a bázis bejárata elé elhelyezett aknába! na ennél nagyobb gyökérséget és gerinctelen dolgot nem nagyon ismerek bc2ben... meg mikor a szerencsétlen egy orrú becénégyezi a helit, vagy épp ellopja a te csapatod járműveit... :W elvből nem lopok a boltban sem, illete sz*rok a szomszédom bejáratához... :U és igen tudni kell játszani, éppúgy mint viselkedni!

    (#32942) Def26 személyes tapasztalat a recon limithez: meg nem bírsz mozdulni, ahogy leteremsz csipa dördül halott vagy, és ez nem az miatt van mert van a mapon 2 csipa, hanem azért mert legalább 5en csipáznak! és ha nem bírsz megmozdulni, elönti a sz*r az agyad és jön az osztás és személyeskedés mert te nem tudod úgy élvezni a játékot ahogy szeretnéd, csipának potyognak a fregek, te leszületsz és meghalsz, ebben mi a nem érthető?! :U és igen szabi által emlegetett béna csipák mikor mást nem csinálnak csak durrogtatnak, és lufton kívül mást nem lőnek... ez a másik véglet amikor meg a saját csapatodban talán csak te egyedül harcolsz a szent cél érdekében, beleadsz apait anyait, de azok csak nubkodnak a dombtetőn egy bokorban... két véglet és szerintem nem véletlen próbálnak az adminok egy realisztikusabb állapotot csiholni a szabályokkal (hozzáteszem én is első soron cqról beszélek)

    (#32948) gergo0328 nagy előnyhöz juttatja az tuti, méghozzá annyira hogy a verseny lényegében már akkor eldől mikor bemegy a csapatod szó szerint alázni a leszületőket... kb mint mikor bedobod a piranha mellé a fehér egeret...

    (#32950) Dtomka említetted h a háborúban nincsenek szabályok, de ez nem is háború hanem csak egy játék! :D egy háborúban te nem fogsz egy szűk keresztmetszetű mapon az ellenfél letermőire lövöldözni... nem jó példa ide a valósággal jönni, mert az merőben más. Még csak a terepet sem úgy ismerik mint te az ellenség bázisát... hova teremnek(? már ha a semmiből elő tudnak jönni :DD) le az ellenség gyalogosai... valóságban max van 1-2 szabotőr akik ha nagyon ügyesek tudnak valamit kezdeni - és lássuk be annak lenni a valóságban se egyszerű.

    (#32958) madgie nekem is 1 darab 460 1gb (mondjuk húzva van), dx11, fullhd és maxon minden kivéve az élsimi (2essel nem veszem észre, 4en már igen h füstben lemegy), és fix 60 vsync on-al - ez mindenre elég

    (#32963) Cybertrone crysis 2 fullhdben, minden maxon, dx11es és textúra peccsel mennyivel megy? :)

    (#32967) madgie múltkor fennvoltam valami magyar szerón, F_Zolee után mentem, és csipával eredtem be a sűrűjébe, mire elhasalt egy medik, azt felhúztam, elkezdett kapálódzni hogy csesszem meg a csipámat, ***- ért szedtem fel... és tudod mi volt nála? :DDD mg36, a lámája xD

    (#32974) Gonz0 és akkor ha ő szereti ezt csinálni (baserape+aknázás), jön a kérdés, a csít hogyan működik?! adjatok már egy privát csitet :DDD

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák