Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gergo0328

    senior tag

    válasz Taplo #28808 üzenetére

    Persze ez mind szép és jó, megértelek. De az a gond az egésszel h ha valakinek már megvan a platinája egy fegyverre nem érdekli hogy milyen a másik?

    Vegyük példának az MG36-ot ha már ennyire belelendültünk. Elkezded vele 1. arany csillag 2. 3. és így platináig. ami azt jelenti hogy 1000killed van vele. Okés még játszol vele mert olyan jó meg másik fegyó nincs amit leváltanál ezért. már 2000 killnél járunk. Nem igaz h az az egyén nem unja meg a fegyver használatát (gyusza 25000 killje más tészta).

    Nem is érdekli egy másik fegyó hogy az milyen hogy kell millimétereket rángatni az egeret hogy lövés közben a célkereszt ne ugráljon. Hogy kell vele igazán jól célozni. ha hátulról lőnek 180fokos fordulatban mikor kezdj el lőni h ne hordjon szét mire ráfordulsz, milyen távolra milyen ciklusonként kell lőni?

    Számomra teljesen jó kihívás az össze fegyverre ezeket megtanulni hisz ez is fejleszt. Milyen jó elmondani h megvan már erre meg erre is a platinám(ugye Sith7:DDD?)

    Teljes monotonitás a játék ha ugyan azt csinálod. Waron teljesen más a helyzet mert ott az a lényeg h nyerjél (bár kinek mi) de a publicon szerintem az h egy jót játssz fejlődj tanulj.

  • v!ct0y

    veterán

    válasz Taplo #28808 üzenetére

    Ne kezdj bele. Nekem ez a véleményem és kész :) Nem fog megváltozni.

  • Xaels

    félisten

    válasz Taplo #28808 üzenetére

    Bocsi, ritkán szoktam veled "kötekedni", de leírnám a War-okról és Community Modokról a véleményem meg még 1-2 dolog is lehet becsúszik.

    "engem az sem zavarna ha kedvenc multiplayer játékomban nem lenne 30 féle fegyver.....
    úgyis arról szól,hogy ügyesebb, ravaszabb, rutinosabb együtt dolgozóbb legyetek mint az ellenfél és legyőzzétek az adott versenyben 1v1, 3v3, 5v5, 8v8, 16v16 vagy bármilyen formátumban...."

    - részben igaz, de ne mond nekem, hogy a kedvenc mp játékod lehetne akár egy ősember szimulátor is ahol mindenki kap 1 darab követ és vadászd le a másikat. Kellenek bele kasztok, fegyverek hogy színes és élvezetesebb legyen a játék.

    "ez a kihívás..... és engem nem érdekel ha az összes ellenfél a legerősebb összeállítást tolja.."

    - Szerintem meg olyan, hogy legerősebb összeállítás nem létezik, mivel mindenkinek más a játékstílusa és az elvárásai. A war-ok és a versenyek egyedi feltételei/szabályai miatt azért lehet előnyben valamelyik összeállítás mert arra van szükség a csapat érdekében, de nem feltétlen lesz maga a játékos azzal a legtehetségesebb(ergo nem az lesz neki a legütősebb összeállítás), csak kényszerből játszik azzal amivel nem élvezi igazán a játékot.

    És itt fűzném hozzá a Community-s élményeimet/véleményemet. Főleg COD-ról és CB-ről van szó.

    "úgyis arról szól,hogy ügyesebb, ravaszabb, rutinosabb együtt dolgozóbb legyetek mint az ellenfél és legyőzzétek az adott versenyben 1v1, 3v3, 5v5, 8v8, 16v16 vagy bármilyen formátumban...."

    - COD4-ben fokozatosan kiherélték a játékot a mélyen tisztelt szabályalkotók, kivettek egy csomó játékélményt fokozó kiegészítőt, aztán szénné butították a grafikát is, átalakították a távcsöves fegyver használatát, mindezt valakinek a szájíze miatt. Kérdés, hogy kinek volt útban a Claymore, az LMG-k és a többi. Ha arról szól a játék amit leírtál és idéztem, akkor az igazi "PRO"-k simán meg kellett volna tanulják, hogy védjék ki a Claymore-t, hogy helyezkedjenek, hogy ne árulja el őket az árnyékuk és megtanulták volna a légzést rendesen használni. Ehelyett mindent vegyünk ki ami valakit is zavar és csináljuk egy Kalasnyikov szimulátort...

    "nem kell beírni,hogy noob cg noob m60 noob mg36. hülye medic, szemét helikopter, béna tank........"

    - Ők nem beírják, hanem egyszerűen hoznak egy szabályt, hogy felejtsd el és a sok marha megy utánuk.

    Részben ezek miatt is, hagytam abba a komolyabban való játékot és maradok PUB láma egyesek szerint, de én legalább kompromisszumok nélkül tudom élvezni a játék egészét.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák