Új hozzászólás Aktív témák

  • Taplo

    tag

    válasz v!ct0y #28781 üzenetére

    újabb szélmalom harcba kezdek bele....

    az enyém is csak egy vélemény.....

    farcryban három kaszt volt sniper engi és katona......minden katonánál egységes fegyver volt......
    engem az sem zavarna ha kedvenc multiplayer játékomban nem lenne 30 féle fegyver.....
    úgyis arról szól,hogy ügyesebb, ravaszabb, rutinosabb együtt dolgozobb legyetek mint az ellenfél és legyözétek az adott versenyben 1v1 3v3 5v5 8v8 16v16 bármilyen formátumban....

    ez a kihivás..... és engem nem érdekel ha az összes ellenfél a legerősebb összeállitást tolja..

    legyél jobb náluk

    nem kell birni,hogy noob cg noob m60 noob mg36. hüje medic, szemét helikopter, béna tank........

    apró trükök 1000 éve ha csak egy haverral játszom együtt és megjelenik 2 emberke szemben akkor alap,hogy egyszere lőjük a bal oldalit és ha meghal akkor kevesebb tüzerő marad kettőtőkre mintha.....

    csapatban meg tőbb ezer lehetőség áll rendelkezésünkre taktikákat dolgozhatunk ki , kiprobálhatjuk öket..... megbeszéljük ki melyik bejáratott fedezi és össze szokottan teszünk a dolgunkat... fejlődünk egyéniben és csapatban egyaránt ellesük erős ellenfeleink jó ötleteit....

    és nem a lassan másfél éves játéknál hisztizünk a kialakult trenden,hogy mért a legerősebbel jőn az ellenfél.....

    főleg nekem furcsa tőbb mint egy éve a TGben még a magyar kupa idején egységes kasztokkal játszotunk.... mindenki tudta mi a kötelező enginer beállitás ha magnum ammot vittem volna az enginerhez segbe is rugnak..... úgyanis elképzelhetetlen,hogy te lelövöldöz embereket az fontosabb legyen mint a fő feladatod,hogy elpusztisd egy pároddal azt a tankot ami ott fog jönni.... ha gyalogság ellen küldtek volna akkor medic minden perkje rőgzitve volt...
    assaultal meg sniperel születek le kaptam volna a fejemre...... ugyanis ezek teljesen értelmetlen kasztok ebben a játékban......

    ettől még mindenki játszon amivel akar de ne szóljon rá az ellenfeleire.....

    gyözze le öket!!!! ezért játszunk multiplayert....

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

Új hozzászólás Aktív témák