Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r-chee

    őstag

    válasz gabipaci #28239 üzenetére

    Nem kell kockára tennem a K/D-met, nem olyan szuper az (0.86 körül lehet, de különösebben nem érdekel). Sorsolásos szerencsében nem hiszek, pl. ezért sem lottózom :). Amúgy lenne esélyem nyerni, ha megint lemond pár ember a nyereményéről, így a kategória nyócadik helyéről beleesek az első 3-ba :U.

    Tudjátok, ezelőtt sem lelkesedtem, hogy az amúgy is jó játékosok MG36-tal a kezükben, kis túlzással a pálya közepén állva lazán darálnak körbe mindenkit, 10 perc alatt annyi pontot és 5-ös killstreak-et szednek össze, mint én két nap alatt :). Persze megkaptam a választ rá: nincs tiltva, használjam én is :U.

    Ésszerűbb, s talán egyenlőbb esélyt kínálóbb lett volna részvételi feltételként megszabni olyanokat, mint pl. a versenyben (a játék indulásakor) 20-as és 40-es szint közötti játékosok játszhatnak, kizárólag a BC2-ben elsőként használt accounttal; a versenyben nem vehetnek részt az oldalak üzemeltetői s adminjai...

    üdv.

    [ Szerkesztve ]

    Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Új hozzászólás Aktív témák