Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz v!ct0y #24196 üzenetére

    Nem is olyan régen a Halo: Reach-el kapcsolatban volt erről hír Gamepod-on. Amúgy szerintem a DICE nem az a kategória aki durván lépne fel. Gondolom azt csak látják, hogy valaki hányszor fut bele ebbe a bugba és aki mondjuk 1-szer játszott így és utána megvette azt nem fogják piszkálni. De aki rendszeresen kihasználja az meg is érdemli, hisz nem olyan drága ez a kieg.

    #24199 Zsé: Mennék én, de jelenleg Steam sincs telepítve. Meg telefon újrahúzás és karácsonyi takarítás áll elöttem.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • BalaNce87

    addikt

    válasz v!ct0y #24196 üzenetére

    Hát előfordult már hogy nem írja ki map nevét hol játszik a friended, rácsatlakozol és bedob vietnamba, ezért bannolnának? ha csalókat nem tudják kiszűrni, plusz pb bakik, bugok, akkor egy ilyen pitiáner ügyből mit akarnának?
    A játék tartalmazza ezt a hibát, de ott megint ők hibáztak hogy annak is felteszi a vietnamot aki nem akarja megvenni, ezt is ellehetett volna kerülni, de pénzügyileg nem akartak legyártani több millió dvd-t, nem mintha megterhelte volna ea-t. Ha ez az egész nem tudódona ki akkor nem is javítanák szerintem, azt meg kétlem hogy nézegetik nap mint nap kinek van meg és ki hogy játszik vele, friendtől függően meg túl sok értelme nincs ennek, mert nem fogsz örökké várni hátha felugrik valaki vietnamozni.
    Én nem játszottam még vele amúgy, de most bc2 se megy nagyon. Supportra kéne rágyúrni jobban és nem csak azzal a problémával foglalkozni amiből pénz folyik be, kicsit érdekes lenne hogy patchre várni kell negyed évet mapokra egy felet, ezt meg azonnal javítanák.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák