Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KL

    tag

    válasz Yany #19049 üzenetére

    A múltkor nekem ezzel pont ellentétes dolog jutott eszembe, amikor mellém került 3 sniper és minden squad teli volt.

    Arra gondoltam, hogy automatán egy squadba kellene őket tenni, úgyis közösek az érdekeik, azaz hogy egy domboldalon száradjanak. Így legalább az egymásra spawnolás nekik is megoldott lenne, meg más sem kapna hülyét, hogy nem tud a támadáshoz beszületni, mert a legtávolabbi hegyen pihen egy ilyen.

    A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

  • Gonz0

    tag

    válasz Yany #19049 üzenetére

    Tegyük fel, hogy ez a cél. Ugyanakkor nem feltételnül a minden classból legyen a squadban a kívánatos kombináció. Pl 4 olyan csipa aki a bázistól 5 méterre kempel ne legyen szétszórva 4 külön squadba. Menjenek be szépen egy közös squadba, ott tudnak egymásra spawnolgatni, hogy azt az 5 métert se kelljen legyalogolni, nehogy elfáradjanak. Azt viszont nem tudom elfogadni, hogy ugyanaz a 4 (vagy 6, hogy minden squadba jusson) csipa belekényszerítve 6 külön squadba az jobb megoldás lenne, mintha szabadon választanának squadot. És ebben a szabadon választásban benne van az általad kívánatosnak tartott, mindegyik külön squadban opció is.

    Egyébként velem elég gyakran előfordul, hogy sunyítok egy bokorban, rámspawnolnak és rögtön felfedik a tartózkodási helyem az ellenfeleknek. Lehet azért mert más stílusban játszom mint te, én nem szeretem a frontális konfrontációt, jobb szeretek lopakodni és olyan helyről támadni ahonnan nem várják. Esetlegesen, egy teljes squaddal, ha olyan squadtársaim vannak.

    Szerk: KL megelőzött.. :R

    @Balance: ma te vagy a 3adik aki nemtetszésének ad hangot, hogy a szerverről beszélünk, ami egyébként legalábbis ferdítés lévén olyan szabályokról beszélünk ami a PH! szerverek mellett egyre több helyen megtalálható és ha itt tudunk rá megoldást találni, akkor esetleg azt a többi kedvenc szerverünk adminjának is tudjuk javasolni. Na mindegy, ez a lényegi részt valószínüleg nehéz kihámozni a sok veszekedésből. Ami viszont érdekes, hogy te vagy egyben az a harmadik is aki csak úgy beleüvölt a pusztába, hogy ez így szar és ne beszéljetek erről, mert ez engem nem érdekel. És én ma már harmadszorra vagyok kénytelen megkérdezni: Akkor mégis miről beszéljünk? Esetleg ha sírás helyett feldobnál egy témát..

    [ Szerkesztve ]

    “I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

Új hozzászólás Aktív témák