Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabipaci

    addikt

    válasz KL #17954 üzenetére

    ATYA!
    Ez van a bannerban (A TS3 címe hibás, javítom nemsokára)

    Welcome to Our Server! Please visit Hungarian Sun / PH! Ranked II
    Server rules (Hun/English/Deutsch): hunsun.net76.net
    Maximum 4 Sniper Rifle allowed each team! No CG/RPG against human target!
    No BaseRape! No BaseCamp! Publik TS3:85.236.109.28:10957

    Az első sor egy üdvözlési forma, és egy reklám, hogy menjenek a másik szerverre is.
    A második sorban a háromnyelvű szerverszabályzat honlapjára hívom fel a figyelmet.
    Harmadiksor annyit tesz szó szerint: Maximum 4 Sniper fegyver engedélyezett oldalanként! Ne CG-z/RPG-z emberre (ELLEN EMBER CÉLPONT).
    A negyedik sor a ne lőjj be, ne lőjj ki a bázisra/ról. És a hibás TS3 cím.

    Szó sincs CG tiltásról! Használhatod nyugodtana a tankokra épületekre. És emberre is, ha elédugrik valaki. Ha nem haragszol, nem írom bele, hogy "Egy-kettő még belefér, de ne essünk túlzásba, mert ha a többiek idegeire mégy, akkor bizony előfordulhat, hogy büntetésképpen egy arra járó admin a ProCon adminprogram segítségével kick-el vagy ban-ol, ezzel kellemetlenséget okozva." Ha már beírom hogy time-to-time, már nem fog semmit érni, mert amíg nem szólsz rá valakire, azt fogja hinni, hogy ezt még biztos szabad.

    R-chee, hozzászólásom közepében megemlítettem, hogy a létszámkülönbség indokolt eset a balance-olásra.
    Én tegnap egyébként szintúgy próbélkoztam, Atyát áttettem a gyengébbek közé, de nem ment vissza, és dobtam át újra és újra.
    De ez még az előtt volt, hogy ide beírtam, hogy ne használjátok a balance-ot, mert nincs értelme.

    Most megyek megreggelizek.

    Logitech hardware tester

  • r-chee

    őstag

    válasz KL #17954 üzenetére

    Idézet a szabályzatunkból:

    "CG-t/RPG-t/egyéb vállról indítható rakétát kéretik járművek és épületek ellen használni! Közvetlenül emberek ellen nincs tiltva a használatuk, csupán a kultúrált játék érdekében van ez a kérésünk :R ."

    (Angolul és németül nincs így kiszínezve, de szerintem nem is kell. Aztán majd meglátom, lehet érthetőbbé teszem.)

    Az belefér, hogy egyet valaki elsüt emberre, mert mondjuk vészhelyzet van, nincs idő fegyót váltani, de ha valaki többször ill. folyamatosan emberekre lőn, az nem frankó.
    Gondolom észrevetted ma délelőtt, hogy mikor fent voltam, nem a fejemet oldalra elfordítva játszotam, hanem ha kellett, 2 óra ban-t kapot, akit lefüleltem.

    [ Szerkesztve ]

    Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Új hozzászólás Aktív témák