Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mackosajt

    addikt

    válasz KL #16961 üzenetére

    Ez csak adminprogram fícsör, DICE nem tette bele.
    Figyeli a cuccokat, aztán dob egy kill parancsot üzenettel együtt, hogy tudja a user, mitől halt meg.

    Tegnap éjjel is nyomta 9 csipa az állóháborút, a többiek meg ugye nem bírták, és volt aki jött TS-en, hogy kezdjünk valamit. Mi is azt mondtuk, hogy kit dobjunk ki és miért?

    Ez a recon cucc ott hever halomra dolog meg érdekes.

    http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

  • gabipaci

    addikt

    válasz KL #16961 üzenetére

    Érdekes, de én úgy tudom, hogy a BC első részében nem lehetett választani akármennyi snipert. Meg volt a limit, és kész.

    A fegyverkorlátozás úgy néz ki még perkekre is működni fog.
    De egyenlőre csak úgy lehet, hogy pl nem lehet kettőnél több M24, de attól még M95 lehet...
    Vagy lekorlátozzuk e recon kasztot pl2-re, de akkor a rohamcsipa is beletartozik ebbe a kettőbe.

    Akkor olyan van még folyamatban, hogy CG/RPG büntetve legyen egy adott (szerintem 10m) távolségon belül. Megszünne a "persze CG-z két centiről te LOW" felirat.

    Olyat is lehet, hogy M60 engedélyezett, de M60+mgn ammó nem használható együtt.

    Az adminprogram a napokban átköltöztetésre kerül a mostani helyéről magyarországra, addig már nem állítgatok semmit.

    Itt is van tétlenség figyelő, ami kidobja a mozdulatlan embereket, csak az a baj, hogy bármilyen egérmozgás, vagy billentyű leütés mozgásnak számít.
    Amúgy mennyi lenne az ideális, hogy egy helyben maradhat egy sniper?

    Menjetek játszani, mert 123-dik helyre csúsztunk vissza a 119-ről.
    Nyomjátok le 100 alá, aztán nem emlegetem többet. :C ;]

    (én azt se bánnám, ha az összes sniper fegyvert 0-ra korlátoznánk, de abból aztán lenne felháborodás...)

    [ Szerkesztve ]

    Logitech hardware tester

Új hozzászólás Aktív témák