Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz rankesz #15768 üzenetére

    Nézd...én is behugyozok, csak nem a röhögéstől. :U
    Tisztában vagyok vele hogy van +2 magom, és csak -115Mhz a 4300Mhz-hez képest.
    Amit írtam komolyan írtam. E8600-tal nem volt ilyen. Vagy lehet hogy volt, csak azok voltak a laggok. Passz. Sötétben tapogatózok én is. Nem azt mondom hogy gyengébb a Q9650, mert nem erről van szó. Az esetek 97%-ban szárnyalt a játék tegnap, és 70fps alá nem esett be 1x sem a pár alkalmat kivéve. Szóval vagy bug, ami eddig mikroakadás ill. lag volt E8600-tal, de lehet még akár Ati driver is (10.5 hotfix), de akár lehet Win re-install hiánya is ill. lehet még a játék hiányossága is. Természetesen nem a Quad gyenge, és nem ez irányban kell keresni a gondot, csak azért írtam, hogy az eddigi problémámat tekintve egyre kissebb az esélye, hogy a 2 mag hiánya okozta az anomáliákat, erre probáltam célozni. Örülök hogy megvan a proci, és ilyen jó példányt fogtam ki, BC2-től függetlenül, ha mostantól nem játszanék, akkor is maradna a 4 mag.

    Doki-HUN1978:
    Lehet, hogy driver gond. 10.6-os Catalyst-et még nem tettem fel, lehet az is megoldaná. Amilyen nV-t most a gépbe tennék, az csak a GTX480, és csak úgy, ha tetszik, akkor maradna. De nem ölök bele 2x XBox360-as árát kitvevő összeget egy VGA-ba szinte kizárólag csak a BC2 kedvéért. Mert ha nem lenne jó avval se, akkor tuti kivetném magam a földszintről, a felesleges költés miatt. Egyébként arra is gondoltam hogy a multi GPU miatt csinálja, és a játék van szarul megírva. De ehhez is vennem kellene egy 5870-et, ami 2x drágább mint a 4870 X2 és teljesítményben nem nyernék szinte semmit, és lehet hogy nem is ez a gond. Újratelepítés után okosabb leszek remélem. :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák