Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #13707 üzenetére

    Hmm...sajnos vannak mapbugok ilyen téren.
    viszont ami tegnapelőtt volt,az jóval nagyobb parasztság,merthogy a Laguna Presa-n az utolsó m-comnál a támadók bementek hátra,és nem m-comoztak,hanem öldösték a spawnolókat.1x nem lenne gond,ottragadt tűzfészek kipucolás közben,de kicsit pipa lettem,amikor már harmadszorra késeltek le a kezdőn egymás után,és m-com élesitve nem volt.
    Ha nem lett volna a map legvége,és nem nyertük volna meg végülis emiatt(simán vihette volna az ellen,ha a spawnunkig jutott...),picit morcos lettem volna...
    De ez akkorsem megengedett dolog.
    Egyébként sajna masszivan visszaélnek mostmár a maptolódással,főlegha úgy robbant az ember,hogy sok védő van talpon,nem mennek tovább,nem is akarnak m-comot defuseolni,inkább beveszik magukat az új bázis és a régi közé,hogy:
    1.a támadóknak várniuk kell,hogy továbbmenjenek,de az "ügyes védők" a határvonalon(turn in...blabla) szépen letáboroznak,és ölnek,akit érnek,nem lehet egy ideig odamenni hozzájuk,sőt ha az ember belép a zónába,még a képet is elhomályositja,hogy fegyóval se lehessen őket lelőni.
    2.Mivel ottvan a védők nagy része,és a megnyilás után lehet rájuk spawnolni is(előtte egy rövid időszakig ugye csak az új kezdőre engedi őket),a támadók gyakorlatilag a bekempelt komplett védőbrigáddal néznek szembe a KEZDŐJÜKÖN,gyakorlatilag spontán baserape alakul ki,csak mert ügyesen kivárnak,és a gém is őket támogatja ebben,nem lehet kötelezni őket,hogy menjenek az m-comukhoz.
    Arra meg persze figyelnek,hogy ne lőjenek be a támadókhoz,mert ugye szabályellenes,hanem kivárják,hogy menj 20-30 métert :W

    Tegnap erre remek példa volt a Nelson Bay-en az első 2 m-com utáni 2 helyszinen,simán odalett a fele ticket,mire az első emberünk egyáltalán a bázis közelébe ért.És ajelenlegi helyzetben "szabályos",hisz nem a spawnt lőtték,"csak" megvárták,hogy a bázison kivülre lépjen az ember.

    Ráadásul nem szereztek helit,mégis feljutott pár sniper bal oldalon a hegyek tetejére,onnan is irtották a népet.Baserape-re esetleg példa volt,hogy a helinket még a kezdőn kilőtték valamivel,nem voltam ott,nem láttam,ki,és mivel.
    De egyébként ezt a kört is hoztuk ennek ellenére,csak megemlitem,hogy ilyen is volt. :R

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • bullseye

    addikt

    válasz gabipaci #13707 üzenetére

    a havas pályán valahol van egy olyan pont a rushban, ahol a a két mcom viszonylag elől van, az újraéledés hátul, és hátul 1-2 épület is, amibe néha beül egy 3-4 tagú támadóék, és az újraéledők első mozdulatára lő.
    ez szerintem eléggé rape

    világítótornyos pályán, amikor a legvégén valaki oldalról besunnyog hátra és (főleg az egyik mcom kiszedése után) a hátsó fedezékből lövi a másik mcom-ot, és az így néha a kereszttűzbe került respawnolókat is, az meg nem.

    De ha a második ponton a kerités mögé megy, és onnan lő, az nemtommi, azon kívül, hogy szopás a védőknek :)

    'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Új hozzászólás Aktív témák