Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz gabipaci #13093 üzenetére

    most ezt vegyem személyeskedésnek és hívjak egy modit? :DD

    Én a munkahelyemen sem tűröm el, ha valaki odasz@rik, ahol eszem.

    ezt kifejtenéd bővebben, nem értem h miért kaptam ezt a mondatot tőled

    (#13098) bul07 gabipaci-t meg érzékenyen érinti mert időt és pénzt áldoz a szerverekre ha nem lenne bérelt szervere nem is érdekelné ennyire de ez nem a szerver, és nem is a játék hanem a valós élet, nem egy virtuális világ, ahol ha gondom van valakivel futok a feletteshez bemószerolni, sztem felnőtt embereknek ezt le kéne tudni rendezni

    annak van joga másokat megítélni warez miatt aki soha nem használt még tört programot
    <--> Az dobja rám az első követ, aki nem fél attól, hogy vissza dobom.

    ez a 2 mondat sztem nagyon egy húron pendül :K

    (#13096) mackosajt Ha Gabi nem tette volna meg a bejelentést, akkor megtette volna más. madgie ittvan és figyel, sztem sűrűn jár ide/olvassa a topikot

    Lorenzo9 állat lett az avatarod :Y :D

    amúgy a pecsről mi újság?! arról volt szó h a héten jön nem? hol késik ennyit?

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • r-chee

    őstag

    válasz gabipaci #13093 üzenetére

    Sokk OFF ment itt, nem is nagyon ide tartozik de leírom, hogy, mint sokan, én sem tűrök el bizonyos dolgokat, és merek tenni értük/ellenük. Cselekedni kell, mintsem meghúzódni.
    (Múltkor cégnél hiába kértem raktárajtó kinyítását a megbízott sráctól, mert kellett csavar+alátét stb., hiába volt jópár "légy szíves nyitsd ki", csak kiröhögött unalmában (nem dolgos fajta, mégis megfizetik a semmiért). Erre fogtam magam és berugtam az ajtót. :D )

    Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Új hozzászólás Aktív témák