Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Madn!ght #11993 üzenetére

    Zoomolás nélkül nem pontos a fegyver, pötyögni kell vele, vagy egy helyből lőni mert mozgás közbe meg alíg fog találni a golyó. Codba meg iszonyat könnyű lőni, mert nem szór egyik fegyver se, tapasztalat, cod1 után az összes rész könnyebb ilyen téren, de más szempontból is.

  • zack

    nagyúr

    válasz Madn!ght #11993 üzenetére

    "Sajna másik nagy szívfájdalmam a játékkal kapcsolatban az általad elmondottakon túlmenően, hogy ha nem nyomom a zoomot/aimot, akkor hiába látom hogy talál, mégsem hal meg olyan gyorsan az enemy"

    Ez engem is baromira idegesít. :W Ezt ki is hagytam. Megyek MCom-ot betámadni...élesítem, majd fedezékbe vonulok a bódé mellé. Jön az "ellen" hatástalanítani, majd amíg hatástalanítja, megállok vele szembe és medic-kel egy tárat beletolok zoom nélkül M60-al, és nem halt meg, majd miután kifogytam, felált a hatástalanított MCom mellől és fejbelőtt. :DDD Hozzáteszem, szinte mindegyik golyó talált, látni a célkereszten, és persze fejre is ment belőle bőven...
    Ez a játék nem kicsi hibája. Ha nem zoomolsz bizonyos fegyók hatástalanok lesznek. Röhej. Ha meg zoomolsz azzal meg bizonyos szitukban, lehetetlen elég gyorsan reagálni. Még a "red dot" is van hogy lassú, ha úgy játszol, hogy nyerni akarsz és nem recon-nal mész. Persze most nem a kempelőkről beszélek, nekik jobb a 4x zoom (Medic, Assault) a bokor mélyéről... :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák