Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Balika23hun #10124 üzenetére

    elég fing a gl,lőttek is rám párat,egy kört leküszködtem,de mostmár cigizhetnékem támadt,hogy hogyan tovább,kell-e ez nekem ma...a guszti persze irt ugyanúgy tovább,ha nem szeretném a medicelést,és persze ilyen malackodások ellen az m60-at,akkor most végképp morci lennék...bár jó poén az is,hogy megyek a terepen,előugrik 2 medic,leszedem az elsőt,lövöm a másodikat,akire közben kezdenek spawnolni a társai.sorrend:első medic kb.3-4 golyó,második a duplája,a harmadik már legalább 20,a negyedikbe belenyomtam a maradékot,épphogy meghalt..ahogy sűrűsödik az akció,úgy romlik a szerver "feledékenysége",hiába lő az ember komótosan 1-2 golyónként,egyszerűen ha már 4-5 ellen kavar az ember körül,mindegy,hogy eldőlő hulla,stb,drasztikusan csökken a megérkező golyók száma,lemaradnak a killek a tényleges haláloktól akár 3-4mp-re is,meghát jön az,hogy lelövöd az utolsót,összecsuklik,majd 2-3mp múlva(!) pár lépés után összeesel magad is,mert megölt az utolsó ellenfeled mégis valami csuda folytán...a nyüzsgésben talán a kés,ami hathat,de az meg tiszta lottó szintén,sokszor nem is késelek,inkább haljak meg,minthogy még az is idegesitsen,hogysimán leszednek,mégha a késmozdulat hamarabb is volt,neadj' Isten valami égi csoda folytán a sima késelés centikről "mellémegy",és viszonozzák az embernek,tök mindegy,hogy hátbaszúrni akart álló ellenfelet akár. :C

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák