Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Balika23hun #13807 üzenetére

    értelmes emberekkel is meg lehet beszélni a cg használatot, aki nem ért a szóból meg gondolom így járt :U , éppen ezért nézek általában német szervereket azokban még soha sem csalódtam

    az szűrődött le a hszedből h ha baj van akk az admin meg is fogja tudni azt oldani, mert ez nem igaz (embere válogatja ki mit vesz még jó néven)... rakja ki az egész ru csapatot?! v az amcsit?! ez nem megoldás h ész nélkül banolgatunk kifelé mindenkit aki szólt egy rossz szót is. Igen is értelmes embereknek kell játszani a szervereken, akik eleget tudnak tenni a szabályoknak! pl, egyértelműen leírni már töltőképernyőn h miket nem szabad! és ha ez ellen valaki vét jöhet az 1. felszólítás, aztán ha nem veszi a fáradtságot a betartására viszont látásra, csak komolyság kérdése, nem pedig egyszer ez van másszor az.
    (zárójelben megjegyezném, pár német szerveren tapasztaltam azt hogy admin jelenléte nélkül ment a tiszta fair játékmenet!)

    mondjuk tapasztaltam a híres magyar mentalitást, nem egyszer, és mondhatni olyankor szégyenlem h magyar vagyok :U :(

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák