Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz spanglee001 #6472 üzenetére

    Délelőtt mentem egy karikát, együtt mozgott 2 squad, iszonyat jól mentünk. dobáltuk a prox gránátot, én scanneltem, ammot adtam, kaptam is vmi mastery-t rá, arattunk szépen.
    Estére hígul fel nagyon, akkor jön a sok láma azt nem lehet csinálni értelmes játékot randomokkal.
    Nem lesz ez rossz, remélem javítják a dolgokat + beleteszik azt a sok hiányzót, ami kell még.

    six: én sem akartam kidobni, mert sokáig gyűjtögettem, de már úgy voltam vele, hogy tényleg csak porosodik. Ha lett volna helyem, lehet kiteszem vagy vmi, de nem úgy alakult. Nem mellesleg szép gyűjtemény. Én anno elkezdtem pénzben összeszámolni, hozzátettem az online vásárolt cuccokat és elképedtem mi pénz kiment rá.

    szerk:
    bandi: 80-90 kill az szép, főleg hogy fél tár kell egy emberbe. Nekem átlag a 30-40, de ez utóbbi már nagyon max. Túl nagyok a pályák. Ez is akkor jön össze, ha bekuksolunk egy népszerű helyre, azt a sok golyófogó csak jön és jön. :D

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák