Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz zzola #75192 üzenetére

    Hogy zavarna már, ha Te csinálod?! :U ;]
    Rengeteg szerver van, az biztos, de érted a dolgot, h az ilyen viselkedés a másikra vetítve nem a legjobb? Bosszantja, ami egy határig ok.
    Természetesen mindenki azt csinál a játékban, amit akar, hiszen megvette, övé, ez jogos! Szóval hajrá, csináld, de a TCE szerveren addig, amíg ez nem veri ki nagyon a biztosítékot az enemynél. ;)
    Nem, ez nem fenyegetés, ez kérés!

    Mi lenne egyébként ez a szint? Amikor már az enemyre kell rászólni a többszöri anyázásért, esetleg emiatt lépnek le a szerverről!

    Engem az sem zavart volna, amikor tegnap javítottam Zero tankját és Te szépen megmártottad bennem a bicskát, ha muhahát írsz, mert tudom, h ez Neked kell! :) Szóval no offense! :)

    Persze röögtem én is tegnap a sok muhahan, tudtam, h megint trollkodsz! :D

    kisza25!
    Pr0kxY_Gaming_HD => "M98B gameplay Locker" vmi ilyesmi a címe, mi szerverünkön, 2 perc, nézd meg, sztem nincs semmi mikrolag.
    HT nekem on.

    #75194) szunya1: elvileg van rá megoldás, h admin is meg tudja ölni magát /kill paranccsal/esetleg kidobni, de vmi miatt nem engedi. Beállításokat néztem már, de nem jöttem rá. Felületről viszont simán! :)

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák