Új hozzászólás Aktív témák

  • bucketb0b

    őstag

    válasz daveoff #63539 üzenetére

    Olyan lesz, mint régen a tv? Nincs mindig adás? :DDD

    (#63547) iMaverick: igazából engem sem hat(na) meg ha égne a házatok. Igazság szerint csúnyán nem érdekelne. Szóval szerintem ez rossz ellen példa volt.
    "nem közszolgáltatás" hát szerintem meg akkor sem engedhetik meg EA-nél, hogy a 2 ünnepre vagy 2 ünnep között szünnapon legyen mindenki és ezért ne tudjunk játszani (amit én igazából leszarok, mert nem hat meg, hogy per pill. tudok-e játszani vele vagy nem), de szerinted ezt milyen néven nézné a játékostársadalom, ha dec. 24től jan. 2.ig pl. nincs játék, mert mindenki ünnepel? Ha jön egy ilyen támadás szerintem az EA berendel pár ember, hogy ezt megoldja. Az már más kérdés, hogy mennyire tudják vagy akarják megoldani, de szerintem nem üres EA székház van, mert most jaj karácsony van mikulás helyett meg DDOS támadás jött.

    "egyszer fizettél érte" oké ez akkor feljogosítja a termék gyártóját, üzemeltetőjét, hogy ne legyen elérhető :D
    kicsit sarkalatos voltam, de attól miért ne várnád el, mert 1x fizettél érte és nem napi/havi/éves szinten?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák