Új hozzászólás Aktív témák

  • SkyS1gn

    félisten

    Pár dolog ami nem tetszett így a videóról gyorsba:
    -orosz sniper copy bf3
    -jeep modell, hang, animáció copy from bf3
    -kés animáció copy from bf3
    -amikor leszedik a deszkákat az ablakból és lenéz előre ott az a fehér teherautó copy bf3
    -még mindíg túl scriptes (bár fejlesztők szerint a 3-hoz képest itt MP féle szabadságot ígérnek)
    -egy jármű ki-beszállás animációt megnéztem volna, legalább SP-ben

    Fel nem fogom ezek nem is hatalmas nagy változások lennének lecserélni egy hangot vagy egy skin-t, esetleg egy pár új kés animációt berakni....

    Ami tetszett:
    -grafika superb, brutális, végre normálisan néz ki a víz
    -supression effekt kivéve
    -rombolhatóság (specifikusan ebben nem sokat látni, de reménykedem egy bc2-féle megoldással bf3 részletességben.)
    -a spottoláskor úgytűnik elfelejthetjük a folyamatos Q nyomogatást, érdekes megoldásnak tűnik ez a mutogatás, de a fő az hogy legalább 0,5-1mp várakozás lesz 2 spot között míg a 3-ban nyomkodhattad folyton.
    -2 különböző scope egyidejű használata, ez multiban jó lehetőségeket adna, közelharcra és távolra is fel lehetne szerelkezni
    - az UI eléggé bejön, egyszerű, nem csicsás, kicsit bc2-re hajaz a rajzolata
    -írányítható squadtársak?! amit fentebb említettem spotolás hatására a helikopter és a csapat is a kijelölt célpontokat kezdte támadni most egy csak utasítás vagy egybekötve a spottingal nemtudom

    (#371) Sondi1986 :K

    (#368) killer095 Bár 99% hogy meg fogom venni, nem sietem el, kivárom majd a jó előrendelői extrákat hol, merre, milyen áron lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Új hozzászólás Aktív témák