Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    Sziasztok!

    X4 965 BE, 4GB RAM, 460GTX SE OC 1680x1050 full off és low beállítások és néha beesik az fps 50-re. Vagyis inkább hülyén fut a multi. Hozzá vagyok szokva a stabil fps-ekhez és nem értem.

    Singleben Highon 40 alá nem ment és sokkal folyamatosabbnak tűnt 1920x1080-ban.

    Mit kéne tennem? Anno régen CS 1.6-oztam és ott ha nem volt folyamatos stabil 100fps-ed akkor b*szhattad.

    Még1:

    Miért van hogy vannak emberek akiknek már akkor rajtam a lézerjük mikor bejoinolok? Aim?
    Meg vannak olyanok érdekesen mindig hátba jönnek... Vagy ha gránátot dobok épp kifutnak és ledarálnak? Ezek érdekesek. Tetszik a multi de ha csalókkal van tele és ilyen FPS beesős hagyom a p*csába megyek CS:GO-zni. Amúgy se akarom elhinni hogy így kell kinézni a játéknak egy normális gépen... Crysis 2 multi bezzeg fullosan néz ki és jól fut.

    Szerk:

    Így az accuracym is elég szar mert váratlanul esik be... Na meg vannak emberek akik össze vissza repülnek mint Quakeben. Ez nem tilos? Érdekes más játékban mindenkinél jobb volt az Accuracym... Bármikor elmegyek bárkivel, quakezni, ut-zni, cs-zni. Ebben meg érdekes módon vannak akiken nem fog a golyó. Quake 1-2 óta multizok, de ez azért hm hm... Azért csalódott vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Aktív témák