Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    Sziasztok!

    Hmm.. tegyünk gyorsan helyre néhány apróságot... lehet, hogy túlreagálom, de hirtelen elöntöttek az érzések. (Mondhatnám marhára felidegesedtem.)

    Out: milyen előítélet? A Bard's Tale-lel kapcsolatban? A BT3-mal???
    Nagyon... nagyon kevés jobb rpg volt, mint ez C64-re (ha volt... esetleg a The Eternal Dagger volt jobb, az alap AD&D-k, like POR, SOTSB, COK, DKOK etc. sehol nem voltak ehhez képest), szóval ezt a hozzászólást én nem értem.

    nofreenick: Már bocs, de te hülyéskedsz? Hol van itt a retro feeling? Mondj egyet ami előhozza, esküszöm megveszem a játékot.
    Az hogy beírod, hogy ARFI, QUFI, RIME, YMCA, MIBL, LERE, LEVI ,DRBR (folytassam?), a monkod 9-szer üt, 3500 hápét, a tolvajod nem üti meg a kritikalt, kénytelen vagy a bárddal világosságot énekeltetni, mert minden szpelled fizzled, és ráadásul a mágusoknak elfogyott a Harmonic Gemje stb. stb. stb.? Inkább töltsd be a régit, az játék. Én inkább újrakezdtem, mint a remake-kel toljak. De mi köze van ennek a BT3-hoz???

    Töltsétek le a régit. Free. Az Amigás verziót felejtsétek el, egyszerűen bugos és vacak. A Giant figurine nem műxik, a bárd nótái nem jók, az igazi AOE spellek pedig csak groupokra hatnak. FOS.
    A C64-es diszkeket töltsétek le, (d64 kiterjesztés).

    Ez az új Bard's Tale egy akkora gyalázatos tett, mint a jó öreg Larry kalandjátékokra kihozni azt a tapló játékot, ahol le-föl-jobbra-balra kell nyomogatni. Gratulálok a szemétgyártáshoz. Ennek miért nem adnak neki olyan nevet hogy ''Just another Hack'n'Slash?
    Aztán meg ott volt a Pool of Radiance remake is... bááááÁÁÁH. Soha nem készült még rosszabb rpg.
    Bemocskolják a régi neveket. A BT3 és Larry is egy szint, amit ezek az új játékok képtelenek elérni.

    Iszonyatosan félek a Master of Magic remake-jétől. Inkább meg se csinálják.


    Üdv,
    HaaS

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák