Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz hiimezio #87238 üzenetére

    Van ott egy sensor fül majd amikor megnyilik és a GPU chip power drawot kell nézni.

    troll81

    Esetemben a finnyásságom miatt nagyon sokat szarakodtam mert olyan lapot kellett találnom ami 1700 as socket, DDR5 ös, a hangchip is elég jó benne és nem egy papundekli az egész. Nagyon félek a rog lapoktól mert rossz tapasztalataim voltak/vannak vele, de végül az került bele egy b660f-gaming wifi. Ez volt az egyetlen olyan lap ami nem volt piszok drága, elfogadható felszereltségü tehát nem visszalépés az előző laphoz képest és elég jó az integrált hangchip is. Amitől féltem és igazából be is jött az a fanexpert nevü csodamegoldása amit én egyszerüen képtelen vagyok jól beállitani vagy csak túl bonyolúlt, illetve ez esetben ennél a lapnál már AI vezérelt tehát elméletileg az alaplap képes megtanulni azt hogy kb miket használsz és később ahhoz állitani a ventik fordulatszámát így ha minden auton marad nem lesz összevissza való felpörgés. Processzorból bánom kicsit a sóherségem (de mivel sose használom az integrált vga-t)így egy i5-12600KF került bele amibe nincs integrált VGA, így utobb belegondolva nem bántam volna ha van. Ramból egyértelműen Gskillt szerettem volna mert ez az egyetlen gyártó ami ár érték arányban jó ramokat gyárt így egy Gskill Trident Z 6000 CL36 os ram kit került bele 32gb mennyiségben. Ebből is az intel XMP-s verzió mert van belőle AMD EXPO verzió is ami elvileg megy a lapban hiba nélkül gyakorlatilag viszont nem biztos hogy stabilan egy XMP bekapcsolás után mert ez utóbbi kifejezetten AMD lapokhoz készült. Nekem szürke van mert épp olyan volt készleten, van belőle fekete is de annyira nem érdekelt.

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák