Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollo_21

    addikt

    válasz MZsoltee #15982 üzenetére

    Hamár hozzálehet szólni:D Énis váltig ragaszkodtam rögeszmeszerűen az Xp-hez..igen aztán mikor kitalálta full gép cserénél 2éve h oké srác..a 4magból 2-t látok..mondtam okéé ezigy nem...win7...proc váltás elött meg azért volt még win7 mert az akkori hangkártyámon amit külön vettem nemannyira történt driver frissítés 7-esre és nemismerte fel:D

    Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

  • 88Prot

    tag

    válasz MZsoltee #15982 üzenetére

    Én csak erre szerettem volna rávilágítani tök mindegy hogy min FPS vagy max FPS ről van szó... a többivel egyetértek. Bár Angel már beadta a derekát feljebbi hszben :D

    ''CPU-limitről akkor beszélhetünk, amikor alacsony felbontásban (ami szintén relatív), alacsony grafikai részletesség mellett jól látható, azaz kimutatható az egyes processzorok, architektúrák közötti különbség. Ez annak köszönhető, hogy a videokártya számára az adott felbontás/grafikai részletesség nem megterhelő, vagyis a videokártya GPU-ja nem dolgozik 100%-os terhelésen, a memória-sávszélesség nem 100%-osan kihasznált, tehát a játék sebessége alapvetően a processzortól függ. A játékokban található jelenetek kiértékelése ugyanis elsősorban a CPU feladata, a GPU csak a kész eredményről készít, illetve lényegében fényképez egy képkockát.''

    Angel ha majd meglesz a gtx670 megnézed mennyi az FPS utána megnézel egy GTX670 tesztet amit nyílván I7 meg hasonlókkal tesztelnek, összeveted a kapott meg a tesztekben levő FPS-eket ha a tesztekben jobb a GTX670 akkor CPU limit.
    Magyarul nem használod ki a GTX670-t

    Nekem ugyanígy volt mikor gondolkoztam 5770 CF-en néztem egy pár éves tesztet ott egy Q6600al tesztelték, aztán néztem egy másik tesztet ott egy I7-el :D hát megdöbbentő volt a különbség FPS-terén

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák