Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cashback

    őstag

    válasz agressiv #13316 üzenetére

    Nálam max 2órát vesz igénybe egy teljes telepítés... A legtöbb esetben sokkal célravezetőbb újratelepíteni a gépet mint szívni vele napokat, hogy ugyan mi lehet a gond.
    Sok gondot okoz a telepítés? Becsukot szemmel is fel tudok telepíteni egy gépet... bár nem dolgozok a gép iparban és nem is vagyok agyon kocka, de nem egy bonyolult művelet.
    Bios (ha nincs lehetőség popup választásra), boot setting - cd/dvd - elment, kilép - lemez betesz - any gomb megnyom XP esetén: - javítás/telepítés? telepítés... elfogadom f8, partició? c: (törölhetem is akár), formázás? Másolás, újraindít... név, gép? nyelvi és területi beállítások /idő? hálózat? (esetleg még kódot is kérhet valahol valamikor)

    AMD esetében is van tiszta telepítésre lehetőség. ;]

    "640x480-at fogod élvezni mindenféle gyorsítás nélkül"
    Xp esetében ez még helytálló is lehet. Viszont ott is már 800*600-ban indít driver nélkül (amit egyből át is állít 1024*768-ra - standard vga ként kezelve).
    Ha 640*480-ba vált és nincs más lehetőség ott az oprendszer vga driverének is kalap van, nem a vga hibázot. Megint csak egy user error.

    Ha vissza olvasol folyamatosan fikázod az AMD kártyákat de csak te és az ismeretlen forrásod az akinek nem tetszik valami...

    Továbbra is fenntartom az álláspontom... szűk látókörű és csak affektáló egyének ne osszák az észt.

    És én nem értek a gépekhez...
    Tényleg... van aki ért hozzá, de én nem... sima natúr felhasználó vagyok. Plusz extra tudással. :B

    Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

Új hozzászólás Aktív témák