Új hozzászólás Aktív témák

  • Gainka

    őstag

    Hali, volt egy net lekapcsolasom korlatozasom kestem a befizetéssel ilyenkor igy szokták és mikor este net nélkül a gép elé ültem valamiert nemvolt tálca ha ráhuztam az egeret csak egy forgo karika volt (win10), nem tudtam mit kezdeni vele igy gondoltam ujbol telepitem a wint ugy is regen volt ilyesmi. Eztán jött a küzdelem, barmi amihez fogtam kin szenvedes volt, dll hiány, net framework probléma (eddig soha nem volt ilyen) meg ugy semmit nem tudtam feltelepiteni mig ki nem googliztam vagy you tubrol ki nem lestem a trukkoket mit hogy. Ezek mellett error 184 hibával az amd driver sem települt utána nézem fel sem ismeri a számitogép eszközkeleböben csak az intel igp-t. Letiltottam az igp-t semmi, kerestem rá trükköket semmi, szoval utolso gondolatom hogy holnap kiprobàlom a vga-t egy másik gépben hátha azzal nem lenne gond, inkább a régi alaplap legyen cserés mint a vgat kelljen gariztatni....Szoval valaki találkozott már ilyen, telepités után eltünt videokártyával? Nem biztos de mintha emlekeznék hasonlora hogy egy hasonlo net korlátozás (kábelnet) után wintelepités kellett végezni szerintetek képes ez beleszolni ilyesmibe? Vga rx 6500xt az tobbi cucc már eleg koros, haswell i5 8giga ram, giga alaplap...

Új hozzászólás Aktív témák