Új hozzászólás Aktív témák

  • failed

    tag

    Sziasztok!

    Landolt nálam egy c728-as TV. Az van, ha összekötöm PC-vel HDMI-n, akkor a PC nem indul el . :DDD Ha kihúzom a VGA-ból, akkor a PC megy simán, mintha misem történt volna.

    Megpróbáltam azt, hogy bekapcsoltam a PC-t, majd csatlakoztattam a TV-t HDMI-n, ez működőképes megoldás volt, de nem életszerű és nem is egészséges. Tehát a kapcsolat maga működik, viszont nem tudom, hogy a PC-t hogyan kellene rávennem, hogy ő működjön ilyen cselezés nélkül.

    Sapphire nitro+ RX580-as VGA. Ennek van fancyLed-je, ami bekapcsoláskor pirosan világít és ha betölti a bios-át, átvált kékre. Na most, ha csatlakoztatva van a TV, és úgy kapcsolom be a gépet, akkor a gép maga bekapcsol, de se kép se hang - ahogy fentebb is írtam -, és a VGA csilivili ledje sem vált kékre.

    update: kipróbáltam úgy, hogy a monitort átraktam dp-ra, de úgy is ezt csinálja. :F ha csatlakoztatva van a tv, akkor nem hajlandó elindulni a gép. Van még egy asus xonar dx hangkártya a gépben... alapból azon kapcsol a relé, amikor indul a gép. eddig már nem jut el a bootolásban. nem tudom, hogy lehet-e gond az, hogy hdmi-n is megy hang, és a hangkártyán is. ez nem igazán van lemenedzselve, csak így van, aztán működik. lehet ezek akadnak össze?

    Valakinek valami ötlet?

    Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

Új hozzászólás Aktív témák