Új hozzászólás Aktív témák

  • Snowy_owl

    senior tag

    Sziasztok!

    Kaptam egy laptopot, amire Windows 8.1 van telepítve. Nevezetesen Dell gép, 7 generációs Intel Core i5 U7200 cpuval. Két videokártya van a gépben, egy Intel Hd Grapics 620 és egy Amd Radeon R7 M455. A gépen rajta ül a Windows 8.1 és rajta "elvileg" az AMD drivere, de a driver beállításokban igazából nem érzékel videokártyát. Az inteles VGAra az eszközkezelőben azt írja általános Microsoft videókártya. Rákeresve az intel honlapján próbáltam feltenni a 8.1hez való inteles drivert, úgy hogy az amd driverét leszedtem, de ekkor azt az üzenetet kapom, hogy: a számítógép nem felelt meg a minimális követelményeknek. Letöltve zipben a drivert megpróbáltam manuálisan frissíteni a drivert az eszközkezelőben, a saját lemez opcióval, ekkor megtaláltam a zipben a .inf fájlt, majd a listában kerestem a 620-at, éééés nem volt benne, de azon kívül persze minden: 520,530,540... de 6ossal kezdődő az nem. Aztán találtam olyat, hogy ebben a pdfben: [link] azt emlegeti, hogy a 7. generáció már csak a windows 10-et támogatja, 2. oldal lap közepe, igaz ez? Csak mert a Windows eredeti, és hát nem tudok Win10re frissíteni, és nem is akarok, viszont videokártyára szükségem lenne. Ha valaki tud valami okosat kérem írjon.

    régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

Új hozzászólás Aktív témák