Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolpi

    csendes tag

    válasz Danshee #49597 üzenetére

    Jól érted, minden korrektül fut ezen kívül, sőt ez is, csak nem egyszerre több ablakkal.

    Mivel 6 éve tolom a játékot, ezért is fontos a számomra, és (többek között) azért is fejlesztettem időről a gépet, hogy több ablakot egyszerre elbírjon. Kezdtem 2 ablakkal, majd egészen elvittem, hogy 12 ablak is ment tökéletesen.

    Mivel 15 account van, ezért nem akartam itt megállni és ezért iktattam be az alábbi módosításokat:

    proci: X4 3,4GHZ --> FX8320 3,5GHz
    videokari: 7770 --> R9 270X
    memória: 2x4GB -- 4x4 GB

    eredmény: 12 órákig normálian futó ablak --> 3 ablaknál már 10-20 percen belül átesik 2D órajelre

    Időközben frissítettem az alaplapi bios-t a béta verzióra, de nem lett megoldás (pedig írja az fx8300 series és konkrétan a 8320 támogatását is.

    De sajnos rosszabb lett a helyzet, mint a korábbi gépen, ami az asszonykámé lett.

    Kézzel írtam már át a profilt magasabb órajelre, de tényleg nem akarom azt, hogy egy szerkesztés, netezés, filmezés közben is nagy órajelen menjen feleslegesen a gép.

    Nem próbáltam, de el tudom képzelni, hogy nem a játék a ludas, hanem a rendszer érzékeli azt, ha ablakban fut valami, akkor annak elég a 2D órajel is.

    A kezelésben keresném a problémát, mert ha váltogatok az ablakok között, akkor sokkal nagyobb az esélye a lassulásnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák