Új hozzászólás Aktív témák

  • Kecso0017

    csendes tag

    Üdv Mindenkinek!!

    1 nagy problémám adódott amire remélem tudjátok a választ vagy valaki tudna segíteni.

    Rendeltem magamnak egy gépet.
    Alaplap: ASROCK 970 Extreme4
    Processzor: AMD Phenom II X4 965 3.40GHz AM3 BOX Black Edition
    Proceszor hűtő: COOLERMASTER Hyper 212 EVO RR-212E-16PK-R1
    Ram: CORSAIR 4GB Vengeance Black DDR3 1600MHz
    TÁP: LC-Power 600W
    Winchester: Régi gépemböl valkó 160 GB-os majd lecserélem de egyelőre jó ez
    VGA: SAPPHIRE 11201-17-20G HD7770 1GB GDDR5 GHZ EDITION PCIE

    Ma meg is érkezett. Bementem a boltba érte és az ottani srác nem tudja beüzemelni.
    A probléma forrása a videokártya.
    Összeszerelte első 2-3 próbálkozásnál elindult a gép (rendszer nincs rajta) de egyik kikapcsolás után nem indult és azóta is ez a helyzet. Másik VGA-val elindul a gép probléma nélkül de ha beletesszük a HD 7770-t akkor fekete kép és semmi. Nem csinál semmit a gép. Nem indul el. A 7770-t ki próbáltuk másik gépbe probléma nélkül működött de az én új alaplapomban nem működik. BIOS frissítés is megtörtént a legfrissseb BIOS-ra de a helyet változatlan. Erre kérnék valami okos választ h miért lehet ez mi lehet a probléma?

    Kedden jön majd egy másik VGA nekem lecserélni ezt hátha azzal jó lesz de féleh h azzal is ez lesz a probléma:S Az egyébként szintén 7770 csak nem Saphire hanem : GIGABYTE GV-R777OC-1GD HD7770 1GB GDDR5 PCIE

    Remélem valaki tud segíteni mert már semmi ötletünk és kilátástalan a helyzet :S Nem jól kezdődik az új gép vásárlása pedig már este Far Cry 3azni akartam :D Remélem segítetek.

    Köszönöm!!!!!!!!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák