Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piedon

    tag

    válasz Piedon #1623 üzenetére

    Úgy látszik, hogy csak én vagyok akkora "lúzer", hogy megvettem ezt a programot eredetiben? :DDD

    Hátha mást is érdekel, amit eddig én tapasztaltam a programmal (Utinavi) kapcsolatban:

    -A hangos navigáció szépen és érhetően beszél, magyar és angol van hozzá
    -Teljesen jól fut WinCE5.0 és 6.0 alatt is
    -A gyorsmenü testre szabható, ezért sok minden onnan könnyen elérhető (zoom be/ki, fizetős utak be/ki, stb)
    -Mivel a kártyához van rendelve az aktiválás, ezért a program csak kártyáról futhat
    -Hiába van a menüben "Forgalom" menüpont, a TMC-t nem kezeli, mert azért külön kellene fizeni, persze ezt nem mondta senki amikor megvettem a programot. Amúgy ha lenne TMC akkor is csak a GNS márkájút kezelné, Royaltekre és most itt idézek: "még folyik a fejlesztés"
    -Nem lehet a készüléket készenlétbe rakni (X820), mert amint visszatér készenlétből a készülék a program lefagy
    -Nem működött a gyorsmenüben a "Fizetős utak ki/be", de ezt már javították, csak szerintem más nem tud róla, lévén a fejlesztő cég honlapján a frissítés lap nem működik
    -Mivel TeleAtlas térképalapanyagot használ, néhol érdekesen tervez, de valamennyire ezt kompenzálni lehet utak kitiltásával (például hiába vannak a földutak kikapcsolva, a térképen aszfaltosként van jelölve és ezért arra tervez a program)
    -Nincs térképfrissítés!!! Eleve a program vásárlásakor már ezt jelezni kell, hogy te szeretnél hozzá, és ezt is csak most tudtam meg a fejlesztő cégtől (tudom, mit vártam ha program 6900 forintba kerül csak Magyarország térképpel)
    -Bár sok helyen nem jelzik, de lehet, csak microSD kártyás formátumban kapni a programot, nem csak normál SD kártyás verzióban
    -Nem lehet hozzá saját "bőrt" (szkint) rakni, csak a beépítettek vannak (ami összesen 5 darab és csak a színeket változtatja)
    -Egyelőre a sebességmérő kamerákat sem lehet belerakni, csak mint saját POI-t
    -Rengeteg helyesírási hiba (sok ebből már javítva)
    -Az én kezdeti verzióm (v3.0.265) lefagyott a "Jogi" és a "Segítség" résznél, egyszerűen nem lehetett elolvasni, bár ezt már azóta javították

    Látszik, hogy azért a fejlesztés folyamatos hozzá, csak így kiadni egy programot azért egy picit arcpirító, főleg, hogy a készítők résznél oda van írva, hogy tesztelte valaki...
    Röviden ennyi. Ha még valami eszembe jut akkor megírom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák