Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz mrlujoak #10965 üzenetére

    Valóban rossz hozzáállás,nem vitatom,de nem tudok másképp hozzáállni a márkához.Ismerősök közt ilyen telefonok vannak:
    W300-as:márháromszor volt szervízben,hol a kijelző átvezető szalagja hibásodott meg,hol a gombsor adta meg magát,hol a hangszóró
    V640-es:Pipikusan a billentyűzet hibásodik meg
    T280-as:2-ből kettő hibás,ez elég kellemetlen dolog
    2 db W380-as:mindkettő szoftverileg instabil,plusz az egyikgombsor hibás volt,a másik pedig átvezető fóliás...
    K750-es:gombsor meghibásodása
    V630-as:hangszóró meghibásodása
    J300-as:állandóan bontja a kapcsolatot két fél hívása közben,újraindulgat
    És ezzel nem áértem a sor végére,ez van.A Sony Ericssonok java része fagyogat,újraindulgat,a gombos meghibásodása pedig szvsz. gyakori jelenség.
    Ezek után nem tudom azt mondani a márkára,hogy megbízható. :U :(
    Az igaz,hogy 2 év garancia van rá,mindazonáltal idő szűkében sokra nem megyek vele,és az osztálytársam esetéből okulva szvsz. nem is nagyon szeretném leadni a készüléket.Az pedig persze természetes dolog,hogy mindenhol vannak hibák,de sajnos ez a Sony Ericsson esetében sűrűbben előfordul,mint pl. a Nokiánál(sok Nokia is tönkremegy az ismerőseim körében,az is igaz).Épp azért vettem én is egy ilyen "olcsóbb" telefont,mert az volt a gyanúm,hogy kevesebb tudás kevesebb hibalehetőséggel párosul-tévedtem.Az pedig csak hab a tortán,hogy az enyém(gondolom a használatból eredően)már nyöszörög,recseg,ropog,ki van kopva,pedig nem volt annyira sokszor szétszedve.A karcolódásról nem is beszélve.
    Annak pedig örülök,hogy a Te telefonjaid rendben vannak,remélem így is marad!
    További jó mobilozást :)

    [ Szerkesztve ]

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák